• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

klimatyzacja w brzesku, która firma ?

klimatyzacja w brzesku, która firma ?

Znacie jakiś sklep ewentualnie auto serwis, który sprzedaje oleje w Brzesku. Jak w warsztat to może od razu kompleksowo z wymianą. Koniecznie jakiś dobry serwis, który nie wlewa dziadostwa do silnika.

file444

Posty: 2

 
A wulkanizacja w Brzesku? Znacie jakiś polecany warsztat samochodowy. Podobno muszą być dobrzy, żeby umieli dokonać pewnych napraw. Myślałem nad renowacją opon, ale jak ma się to wiązać z szybkim zakupem nowych, to nie.

luke130

Posty: 2

 
Też będzie mnie czekała wymiana opon. Czytam, jakie serwisy polecacie w Brzesku, bo mieszkam tu od niedawna i nie ogarniam branży ;) Każdemu z góry dziękuję za pomoc. To ważne, żeby mieć do kogo się udać w razie nagłej potrzeby. Nigdy nic nie wiadomo.

johny11

Posty: 22

 
Jak chcesz kompleksowej usługi wraz z wymianą oleju, to na pewno zapłacisz więcej. W Brzesku są serwisy, które naprawdę mają w sprzedaży bardzo dobry asortyment. Potrafią zaproponować dobrej klasy olej konkretnie pod twoje auto i masz wtedy pewność, że nie zniszczysz silnika. Nie ma to jak korzystać z usług renomowanych serwisów.

bjebeee

Posty: 10

 
Taka branża. Niestety. Ja też miałem poważny kłopot ze odszukaniem kogoś, kto ogarnąłby w końcu kłopot z hamulcami. Niby auto napraw w Brzesku sporo, lecz jak dotąd nie znalazłem dobrego mechanika.

Facio

Posty: 6

 
Poczytaj dokładnie opinie i popytaj znajomych. Nie ma opcji, żeby nie znaleźć kogoś dobrego. Nie wiem dokładnie, jakiej usługi potrzebujesz, ale mogę polecić dobry warsztat samochodowy w Brzesku.

Dzidzia

Posty: 7

 
Pierwsze wrażenie jest dość znaczące. Kiedy szukałem dobrego serwisu samochodowego w Brzesku, odwiedziłem kilka warsztatów. Czasami rzuciło mnie na kolana :D Natomiast jest też mnóstwo porządnych auto napraw, gdzie od razu widać, że klienta traktują poważnie. Uczciwość jest niezwykle znacząca, niemniej jednak jak wiadomo, to branża dość specyficzna ;)

Miki

Posty: 4

 
Naprawiałem auto tutaj http://orionserwis.pl/pl/. Polecam, gdyż mają szeroki zakres usług, idealnie wyposażony warsztat samochodowy w Brzesku i mega fachowych specjalistów. Polecam.

Gumis

Posty: 8

 
Taka branża. Niestety. Ja też miałem poważny problem ze znalezieniem kogoś, kto ogarnąłby w końcu problem z hamulcami. Niby auto napraw w Brzesku sporo, ale jak dotąd nie znalazłem dobrego mechanika.

pawel253

Posty: 14

 
Wyszedłem z założenia, że najlepiej korzystać z kompleksowej oferty. Kupuję oleje w Brzesku prosto od mechanika. Ma taniej i od razu wymienia. Można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

ukrwios

Posty: 7