• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatka do kontenera, opinie ?

siatka do kontenera, opinie ?

Z góry wielkie dzięki za pomoc w odszukaniu dobrego producenta siatek na kontenery. Jeśli macie jakieś opinie, polecacie itd., piszcie. Od przyszłego miesiąca ruszam z tematem nowej działalności.

mikuś33

Posty: 3

 
Gęsta siatka na kontener to chyba 2x2 cm? Taka jest rzeczywiście skuteczna przy drobnym surowcu. Myślę, że sprawdzi się też w przypadku innych materiałów. Ja korzystam z zupełnie innych siatek to znaczy o innych parametrach, więc do końca nie jestem pewien. Najlepiej spytać obsługi sklepu.

Złoty

Posty: 10

 
Polecam ten sklep z siatkami do kontenerów https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Nie jest drogo, a siatki sprzedają na wymiar w różnych kolorach o różnej grubości i wielkości oczek.

ukrwios

Posty: 7

 
Najlepszy jest według mnie polipropylen, bo jest elastyczny i łatwo się takie siatki do kontenerów zakłada i ściąga. Nie ma chyba lepszego sposobu na zabezpieczenie towarów w kontenerach. Jestem zadowolony z tego sposobu, bo jest poza tym, że skuteczny to także tani. Można kupić prosto od producenta, jest wtedy jeszcze taniej.

jumju

Posty: 14

 
Na takich właśnie siatkach do kontenerów mi zależy, bo pewnie gruz czy różne materiały budowlane nie są obojętne na stan siatki, która jest codziennie użytkowana. W naszym wypadku chodzi o dość dużą inwestycję. Potrzebna nam spora ilość takiej siatki, więc może będzie taniej. Polecacie jakiegoś producenta.

Elllooo12

Posty: 18

 
Nie mam zamiaru nigdzie jeździć do producentów itd. Muszę być pewny, że polecicie mi tutaj jakieś sprawdzone źródło, gdzie kupię profesjonalne siatki na kontenery. Jeśli sami kupowaliście, to pewnie nie będzie problemu :) Z góry dziękuję za pomoc. Sprawę mam dość pilną, więc proszę o zainteresowanie tematem.

980000

Posty: 18

 
Wyłącznie polscy producenci. Zawsze stawiam na polskie rozwiązanie i nie narzekam. Jeśli chodzi o siatki na kontenery, też kupiłem u polskiego producenta i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Worms

Posty: 10

 
Siatki na kontenery nie są drogim rozwiązaniem. Uważam, iż jest to rozwiązanie na sporo lat, bowiem polipropylen czy polietylen to solidne materiały. Od kilku lat użytkujemy siatki PP. Wspaniała jakość. Polecam.

namedal6

Posty: 7

 
A co sądzicie o gęstej siatce do kontenera? Czy taka będzie dobrym uniwersalnym rozwiązaniem? Nie do końca jestem pewien, co jeszcze będę w ten właśnie sposób transportował, dlatego chciałbym zamówić siatkę, która sprawdzi się w każdym wypadku.

Anno Domini

Posty: 5