• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wynajem autokarów śląsk

Wynajem autokarów śląsk

Dzień dobry.
Wynajmował ktoś autobusy z katowic? To moje miasto rodzinne, a nie znam żadnej firmy przewozowej.

daruu

Posty: 15

 
To chyba zależy od tego z jaką firmą decydujesz się współpracować. Większość chyba zapewnia ubezpieczenie NW. Nie wiem jak to jest w przypadku przewozu osób Katowice.

beniek

Posty: 17

 
Prawdziwa zabawa to jest w autobusie, a nie w pociągu. W pociągu to są rozróby najczęściej, jeśli spotkają się z innymi kibicami. Poza tym jazda tym samym autokarem jest niepowtarzalna i często dzięki niej zawierają się nowe znajomości w środowisku kibicowskim.

skwiatek

Posty: 17

 
Jest multum firm na rynku, zarówno polskich, jak i zagranicznych, wystarczy wpisać w google frazę np.: przewóz osób śląsk i można znaleźć naprawdę ciekawe oferty transportowe.

Mamusek3

Posty: 11

 
Sprawdź na stronie http://sigmatourist.pl. Mają ciekawą ofertę, dobrze wyposażone samochody i zdecydowanie miłych kierowców, co nie jest regułą we wszystkich firmach przewozowych.

dublerek56

Posty: 14

 
Prawdziwa zabawa to jest w autobusie, a nie w pociągu. W pociągu to są rozróby zazwyczaj, jeśli spotkają się z innymi kibicami. Poza tym jazda tym samym autokarem jest niepowtarzalna i w wielu przypadkach dzięki niej zawierają się nowe znajomości w środowisku kibicowskim.

Dagmara87

Posty: 10

 
Kibice ze śląska raczej nie wynajmują autokarów. Śląscy kibice najczęściej jeżdżą pociągami, bo to ma klimat, często sam mecz zaczyna się już w autobusie.

iravau

Posty: 20

 
U mnie najbardziej liczyło się czy będę mógł wynająć autokar na podróż do Azji, praktycznie po samą Syberie.

Było to o tyle problematyczne, że jak wiemy, nie każdy kierowca zdecydowałby się na taką podróż. Jednakże firma, którą wynająłem spełniała moje oczekiwania i byłem bardzo zadowolony z wakacji.

Poison76

Posty: 19