• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie dobry serwis Webasto ?

Znacie dobry serwis Webasto ?

Zależy mi na doświadczonym przygotowaniu firmy transportowej do kontroli pip. Jeżeli już korzystaliście z czyichś usług i wszystko było w porządku, dajcie znać. Być może będę potrzebował też reprezentowania.

alus

Posty: 6

 
Jak chodzi wam o sprawdzony serwis Eberspacher to polecam ich http://www.firmaszczepaniak.pl/index.ogrzewanie.html świadczą szybkie naprawy, diagnostykę układów w atrakcyjnych cenach. To SKP więc można zaufać :)

Worms

Posty: 21

 
Jak na razie temat mnie nie dotyczy. Ale pewnie i u nas będzie w końcu kontrola. Świeża firma to na pewno nas sprawdzą? Z całą pewnością posłużę się podpowiedzią, iż najlepiej sięgnąć z profesjonalnej pomocy w przygotowaniu do kontroli pip. Pozdrawiam.

MisiekKce

Posty: 8

 
Nie znam się za bardzo na tych sprawach, ale ogrzewanie postojowe wydaje mi się na zimę dobrym pomysłem, jak ktoś długo jeździ. Webasto to lider a serwis można znaleźć w wielu firmach. Chyba się zdecyduję :)

kadajo

Posty: 20

 
Też chętnie nawiązałbym współpracę. Pewnie kontakt będzie, bo trudno nam poradzić sobie z wynagrodzeniem kierowcy we Francji. Z pewnością każda firma transportowa przeżywa obecnie takie same dylematy jak nasza.

Lalka

Posty: 18

 
Po naprawę Webasto koniecznie do nich. Mam niemiłe doświadczenia, gdy zwróciłem się po serwis do pierwszego lepszego gościa. Konieczna była później większa robota. Poza tym oni mają części na miejscu i dają gwarancję.

Mr Boks

Posty: 13

 
Nie miałem pojęcia ile te nowe ustawy namieszają. Też nie udało się nie skorzystać z usług firmy zewnętrznej, która zajęła się rozliczaniem Loi Macron. Ogólnie nie narzekam, ale bałagan jest.

inhuman

Posty: 5

 
Pomysł niezwykle dobry. Sam będę musiał zwrócić się po taką pomoc przed zimą. Nasze ogrzewania postojowe są w opłakanym stanie. Dobrze znać doświadczony serwis, gdzie mają części i szybko realizują usługi.

Black_Riot

Posty: 13

 
Chyba też skorzystam w takim układzie z pomocy takiej firmy. To będzie duże odciążenie, bo teraz zatrudniłem kolejnych kierowców. Wbrew temu, co niektórzy mówią rozliczanie kierowców w firmie transportowej nie jest prostą rzeczą. Teraz planuję też wyjazdy do Francji więc tym niezwyklej przyda się taka rzetelna pomoc.

TVNbox

Posty: 10

 
Po naprawę Webasto koniecznie do nich. Mam niemiłe doświadczenia, gdy zwróciłem się po serwis do pierwszego lepszego gościa. Konieczna była potem większa robota. Poza tym oni mają części na miejscu i dają gwarancję.

tubbytimmy1

Posty: 14