• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czyszczenie tapicerki samochodowej - POMOCY!!

Czyszczenie tapicerki samochodowej - POMOCY!!

Dzień dobry.

Czy nie pożałuję, jeśli zdecyduję się wykupić usługę polegającą na nabłyszczaniu opon. Czy różnica będzie naprawdę mocno widoczna?

TVNbox

Posty: 10

 
Powiem szczerze, że dopiero raz korzystałem z nabłyszczania opon. Jeśli chodzi o różnicę to potwierdzam, że jest naprawdę znaczna. To wydatek, który jest uzasadniony, więc nie wahaj się.

Penio

Posty: 12

 
Zawsze pranie dywaników samochodowych zlecam firmie http://zaparowani.pl, która raduje się moim zaufaniem. Jestem niezwykle usatysfakcjonowany z faktu, że wszystkie prace realizują oni w błyskawicznym tempie, o czym nie należy zapomnieć. Ceny mają niezwykle porządne.

Poza tym przykładają się po prostu do pracy :)

madDog

Posty: 4

 
Jestem wielkim zwolennikiem usług takich jak odświeżanie tapicerki parą. Przekonałem się o ich niebywałej jakości całkiem niedawno, natomiast teraz nie chciałbym w żaden inny sposób odświeżyć tapicerki :)))

Jacuś

Posty: 10

 
Na Twoim miejscu woskowanie samochodu w Krakowie mógłbym powierzyć wyłącznie osobie, która od wielu lat działa w branży i niczego nie zepsuje. Wiadomo, ze samochód to nie zabawka i nie ma co wypróbowywać na nim kolejnych fachowców. Lepiej udać się do droższego, ale sprawdzonego w stu procentach. Lepiej to wiedzieć.

mateo29

Posty: 14

 
Miałem wrażenie, że czyszczenie felg w Krakowie to usługa, z której niewiele osób korzysta. Pogadałem ze znajomymi – jest wręcz odwrotnie. Miłe zaskoczenie.

Klakier

Posty: 18

 
Wcześniej sam brałem się za odkurzanie wnętrza samochodu, ale brak wolnego czasu sprawił, iż od niedawna zlecam to zadanie profesjonalnej firmie. Są oni w stanie w bardzo krótkim czasie uwinąć się ze wszystkim.

daron64

Posty: 17

 
Kiedyś sam zajmowałem się odkurzaniem wnętrza wozu, ale teraz korzystam z usług doświadczonej firmy, jaka zawsze zaproponuje mi pakiet usług dopasowany do indywidualnych potrzeb i stanu mojego pojazdu. Nigdy się nie rozczarowałem, albowiem zawsze mam dokładnie wysprzątane auto za niską cenę :)

Pyszności2

Posty: 21

 
Moja ocena o nabłyszczaniu opon była do tej pory negatywna. Przekonałem się do takiej usługi dopiero wtedy, gdy przyjaciel pokazał mi jej efekty na zdjęciach. Nie myślałem, iż nabłyszczone opony mogą w tak znacznym stopniu wpływać na wygląd samochodu. Skorzystałem z nabłyszczania – przekonałem się do niego!

szef82

Posty: 12