• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Legalizacja tachografu Wielkopolska, kogo polecicie ?

Legalizacja tachografu Wielkopolska, kogo polecicie ?

Chodzi mi o jakąś myjnię w Czerniejewie, gdzie jest tanio i działa długo. Jeżeli coś znacie, dajcie znać.

Boss

Posty: 5

 
Miałem kłopoty z tachografami, raczej moi kierowcy, ale byłem u tych gości w Gnieźnie i wszystko się wyjaśniło, lepiej douczyć wszystkiego kierowców, nawet wydać kasę na szkolenie niż mieć później problemy.

Lupusx

Posty: 8

 
Doskonała sprawa, bardzo się raduję, iż w końcu udało mi się odnaleźć rzetelnego usługodawcę, jeśli chodzi o rozliczanie czasu pracy kierowców w Poznaniu. Do tej pory miałem niezły bałagan. Teraz jest dobrze, mam spokój z papierami.

amrmas22

Posty: 9

 
Tak mnie też udało się u nich uzyskać profesjonalna pomoc. Chodziło mi o milog, jak to rozliczać, bylem zielony, zajęli się sprawą i wszystko jest dobrze. We Wrześni to chyba jedyna stacja, która zna się na tym. Gorąco polecam.

pawel253

Posty: 15

 
Tutaj macie stację kontroli pojazdów w Czerniejewie http://www.firmaszczepaniak.pl/index.stacjakontroli.html. Ja tam zawsze korzystam z ich usług, działają kompleksowo, idzie u nich wszystko zrobić i tanio niewątpliwie.

Mniszek

Posty: 12

 
Miałem troszkę problemów jeżeli chodzi o tachografy analogowe, niemniej jednak firma ze Swarzędza pomogła mi to wszystko naprawić. Nie polecam działać na własną rękę. Kumpel się przejechał.

tadziu47

Posty: 14

 
Dobrze, że znalazłem to forum, bo miałem sporo kłopotów z legalizacją zakupionych tachografów. Trafiłem do firmy w Wielkopolsce i dopiero tutaj mi się udało wszystko zrobić jak się należy.

WF2015

Posty: 7

 
Tak mnie też udało się u nich uzyskać profesjonalna pomoc. Chodziło mi o milog, jak to rozliczać, bylem zielony, zajęli się sprawą i wszystko jest dobrze. We Wrześni to chyba jedyna stacja, która zna się na tym. Gorąco polecam.

lejdee

Posty: 10

 
Mnie też się adres przydał:) W sumie jak na razie byłem tylko na myjni w Czerniejewie, ale gadałem z gośćmi, dobra rzetelnie prowadzona od lat stacja kontroli pojazdów i tyle:) Polecam z zamkniętymi oczami.

Anno Domini

Posty: 14

 
Z rozliczaniem czasu pracy kierowców zawsze miałem kłopot, zawsze coś było nie tak. Jestem z Wrześni więc będę miał blisko żeby zbadać tę stację jak działa:) Dzięki olbrzymie za podpowiedź. Pozdrawiam.

666marian

Posty: 25