• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

przedszkole warszawa wilanów, polecicie ?

przedszkole warszawa wilanów, polecicie ?

Jakie przedszkole w Warszawie w Wilanowie polecacie. Chodzi o maluszka, który we wrześniu nie będzie miał jeszcze nawet trzech lat. Gdzie takie dzieci przyjmują bez żadnych problemów? Z góry dziękuję za polecenia :)

Krzyś23

Posty: 6

 
No właśnie to znaczny plus te małe grupy. Bez różnicy na profil niepublicznego przedszkola w Wilanowie uważam, że nie ma to jak prywatna placówka. Tu dzieci mają zdecydowanie wyższe warunki.

Black_Riot

Posty: 3

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była bardzo dobra decyzja mojego męża. Ogólnie uważam, że najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się więcej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

HiT92

Posty: 13

 
Sport jest ważny i co fajne najmłodszym dzieciom takie zajęcia się podobają. Nie skreślajcie od razu z listy sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, bo dziecku może być ciężko. Te zajęcia są dostosowywane do wieku, dlatego bez obaw. Z własnego doświadczenia polecam.

ruszell

Posty: 6

 
Też jestem za :) Mnie jednak przydałoby się przedszkole w Warszawie w Wilanowie o profilu niezwyklej tanecznym, albowiem mam córkę, która interesuje się tańcem, muzyką itd. Znacie coś takiego?

Mamusek3

Posty: 11

 
Świetne prywatne przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Polecam z własnego doświadczenia, gdzie córa chodziła 3 lata. Trudno było się rozstać z nauczycielkami :( Edukacja na poziomie, ciekawe zajęcia, mnóstwo zabaw, wyjść i sportu, co akurat mojemu dziecku bardzo się spodobało.

serbuś

Posty: 6

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, że przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

Bunys

Posty: 18

 
Mnie nie udało się posłać w zeszłym roku, bo nie było miejsc, ale to była placówka publiczna. W tym roku zdecyduję się na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Mam dwa na oku, jedno z nich to profilowane przedszkole sportowe.

Dosti

Posty: 2

 
Ciekawa jestem, jakie dokładnie są zajęcia w takim sportowym przedszkolu. Nie widziałam w Warszawie Wilanowie czegoś takiego, a jestem zainteresowana. Jak coś, to piszcie, bo mnie również będzie czekało podjęcie takiej decyzji w przyszłym roku. Im wcześniej wiedzieć, tym lepiej.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Mój syn też ma zapędy na sportowca. Rozważam decyzję pomiędzy prywatnym przedszkolem w miasteczku Wilanów a językowym. Bardziej skłaniam się ku temu pierwszemu, bo im więcej zajęć sportowych, tym lepiej dla zdrowia. Na pewno musi być to prywatna placówka, bo chciałabym jak najlepiej zadbać o rozwój mojego dziecka.

donbagino

Posty: 20