• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jądro ciemności, jakie strzeszczenie ?

Jądro ciemności, jakie strzeszczenie ?

Przygotowuję się do egzaminu. Muszę powtórzyć literaturę wszystkie epoki :( Podsuniecie jakieś rzetelne miejsce z opracowaniami? Jestem w kropce, bo za sporo wszystkiego i niewątpliwie za mało czasu.

Dziadek

Posty: 4

 
Mnie też niezbyt zainteresowały Przygody Tomka Sawyera, jak macie kłopot ze znalezieniem streszczenia, podsuwam wyśmienite miejsce http://streszczenia.blog-gigant.pl

Jooozek

Posty: 21

 
Najgorsze co mnie wkurza to fakt przerabiania tej literatury. Mam jakieś streszczenie, opracowanie i ono na kolejnej stronie, na którą wędruję, jest przerabiane. Kurcze, kto się tym do cholery zajmuje. Przy ostatnim brakuje już sporej ilości istotnych rzeczy i co? Pała?

Waka Waka

Posty: 18

 
To się mylisz, albowiem można popełnić plagiat :D Wspólnie z kumpelą miałyśmy taki kłopot i nie zaliczyłyśmy, albowiem treść wypracowania domowego była kropla w kroplę. Ani jedna z nas nie czytała lektury xd

ukrwios

Posty: 7

 
Dokładnie. Dlatego też korzystam tylko z tych sprawdzonych serwisów tematycznych. Znalazłam na jakiejś stronce omówienie lektury Bracia lwie serce, streszczenie kompletnie mijające się z prawdą. Odtąd mam swoje zaufane strony :)

Bwoy-Yo

Posty: 17

 
Prawda, bo można natknąć się na naprawdę beznadziejne streszczenia. A szkoła, jak wiadomo takiego czegoś nie przepuści :) Poza tym, jak korzystasz z byle jakiego źródła, nie będziesz mieć pewności, czy takie opracowanie w ogóle jest zgodne z treścią lektury.

Jacuś

Posty: 7

 
Ja również naszukałam się, jak tylko można, kiedy potrzebowałam Tajemniczego ogrodu. Co śmieszniejsze wszędzie te same streszczenia krótkie, jakie pomijały to, co najważniejsze. Zwątpiłam i sięgnęłam po zeszyt siostry :D Dobrze, iż Maja zawsze lubiła polski :) Tyle, iż nie ma wszystkiego w zeszytach.

czerwin_09

Posty: 12

 
Recenzje książek uważam za coś wspaniałego. Jeśli chodzi o lektury to oczywiście popieram, że trzeba je czytać, ale w ramach tych nadobowiązkowych można wybrać sobie takie, które cię zainteresują.

labuh

Posty: 7

 
Jakieś opinie dotyczące serwisów ze streszczeniami lektur? Piszcie kochani, bo czasu braknie na powtórzenie wszystkich lektur :) U nas nie ma przelewek, lektury są najważniejsze. Nie jestem zadowolona z wyboru liceum, a już na pewno nie z nauczyciela języka polskiego.

edyta123

Posty: 3

 
W ramach powtórzeń nie ma nic lepszego jak właśnie streszczenia lektur. Cenię sobie jednakże wyłącznie profesjonalne serwisy działające w tym temacie, a nie jakieś tam byle które stronki.

Miner-ooo

Posty: 21