• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie uczycie się języków obcych w Gdańsku

Gdzie uczycie się języków obcych w Gdańsku

Dzień dobry.

Dziewczyna zachęciła mnie do podjęcia kursu nauki angielskiego. Moje wymagania spełniła jedna ze szkół angielskiego w Warszawie, do jakiej się pospiesznie zapisałem.

Jak uważacie, w jakim tempie powinienem robić postępy?

Czarek

Posty: 10

 
Hej. Angielski w Elblągu to język, którego możemy nauczyć się w mnóstwo miejscach. Radziłbym przed dokonaniem wyboru mocno przemyśleć go, bowiem można żałować, gdy trafimy na kiepski kurs, w który zainwestujemy olbrzymie nakłady finansowe.

Lack

Posty: 20

 
Hej. Z tej strony Agnieszka. Nauka angielskiego w Gdańsku wygląda tak samo jak w innych miastach. Mamy szansę trafić na prawdziwych fachowców z darem nauczania lub amatorów, którzy pragną jedynie dorobić się na naszej chęci pozyskania umiejętności. Warto umieć odróżnić takie osoby.

Speedy_UT

Posty: 17

 
Dzień dobry. Do tej pory moja nauka angielskiego w Elblągu polegała przede wszystkim na uczęszczaniu na zajęcia grupowe, natomiast postanowiłam z tym skończyć. Rozpoczęłam dziś indywidualny, intensywny kurs, który daje wyższe efekty. Kluczowa okazała się zmiana nauczyciela, który nie przypadł mi do gustu i hamował mój rozwój.

deksta84

Posty: 14

 
Cześć. Jako właścicielowi firmy angielski przydawać mógłby mi się na co dzień, niemniej jednak bolączką było brak znajomości tego języka. W Elblągu znalazłem kilka szkół, jakie mogłyby mnie zainteresować i wybrałem jedną z nich.

Poszedłem na testową lekcję i zostałem na dłużej.

Justynka45

Posty: 17

 
Cześć. W moim przypadku dopasowanie kursu angielskiego Warszawa do mojej pracy graniczyło z cudem, lecz jednak się udało. Mogę pochwalić tylko swojego nauczyciela, a także niskie opłaty, jakie idę w parze z wysoką jakością nauki, która jest oferowana.

pawel-2910

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Po przeprowadzce moje maluchy wymagały odszukania szkoły językowej Gdańsk, jaka będzie spełniała zarówno moje wymagania dotyczące jakości nauczania, jak i wymagania dzieci, jeśli chodzi o nauczyciela, z którym będą miały do czynienia. Poszukiwania szybko zakończyły się sukcesem.

Gerda

Posty: 10

 
Witam.

Wiele trudu wymagało ode mnie znalezienie szkoły angielskiego Poznań, która znajdowała się w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, bo chciałem uniknąć długich dojazdów. Z moich doświadczeń wynika, że i pod to kryterium możemy dobrać sobie cos interesującego.

Czarek

Posty: 10