• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

W jakiej cenie jest kurs językowy?

W jakiej cenie jest kurs językowy?

Hej, bardzo zależy mi odbyciu kursu języka niemieckiego przez skype, możecie wyrazić swoje zdanie na temat tego typu kursów?

RasiakNorris

Posty: 11

 
Witam serdecznie,

niedawno ukończyłem szkolenie języka niemieckiego przez internat. Skype jest naprawdę dobrym rozwiązaniem jak ktoś nie może dojeżdżać na zajęcia bądź nie ma na to czasu. Warto w takich momentach znaleźć korzystne i równie dobre rozwiązanie, dla mnie kurs przez skype to bardzo dobra i przydatna rzecz, jestem zadowolony z jego odbycia.

Elllooo12

Posty: 17

 
Dzień dobry, chciałbym skorzystać z możliwości zrobienia sobie kursu języka niemieckiego przez skype jednak nie wiem czy jest to najlepszy pomysł, możecie powiedzieć mi coś więcej na dany temat? Może ktoś z was miał już możliwość odbycia takowego szkolenia i chętnie się podzieli z nami swoimi spostrzeżeniami jaki doświadczeniami.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

SZczecinek23

Posty: 20

 
Witam, miałem okazje skorzystać z kursu językowego w Krakowie i bardzo wszystkim polecam, jeżeli macie szansa wziąć udział w takowym szkoleniu to się nie zastanawiajcie. Dzięki niemu nauczyłem mówić się płynnie po niemiecku i nie powoduje mi to żadnej trudność, jestem z tego najbardziej zaspokojony.

Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

okruchowy

Posty: 21

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na uczestniczeniu w kursie językowym w Krakowie, gdyż bardzo chcę nauczyć się języka niemieckiego, gdyż bardzo mi się przyda w pracy. Zależy mi na waszej opinii na dany temat, gdyż będę się na niej opierała.

Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Krakus

Posty: 21

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na waszej pomocy, braliście może udział w szkoleniu języka niemieckiego w Krakowie? Możecie powiedzieć mi coś na ten temat, albowiem mam cel sięgnąć z takowej możliwości lecz najpierw chce poznać opinię osób, które posiadały okazję na czymś takim uczestniczyć.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo z góry.

djramu

Posty: 29

 
Cześć,

Bardzo polecam szkolenia językowe w Krakowie, właśnie je ukończyłem i jestem niezmiernie zaspokojony, albowiem zdobiłem niezmiernie sporo cennej wiedzy, jak dla mnie bomba. Mogę już mówić płynnie po niemiecku, pisanie również nie sprawia mi problemów.

Polecam serdecznie!!!

Lamey

Posty: 16