• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Poszukuję prywatnego przedszkola na Wilanowie ?

Poszukuję prywatnego przedszkola na Wilanowie ?

Będę bardzo wdzięczna za opinie lub kilka informacji na temat przedszkoli warszawa wilanów.

Kwatuszek

Posty: 3

 
Mój syn ma 4 latka i chodzi do przedszkola miasteczko na wilanowie. Panie wychowawczynie są bardzo doświadczone w pracy z dziećmi.

Mord

Posty: 5

 
Do każdego przedszkola warszawa wilanów można się doczepić, nie wszystkich zadowoli oferta różnych placówek. Najlepszym wyjściem jest udać się samemu do przedszkola i wybrać to, które nam najbardziej odpowiada.

omen100

Posty: 5

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie www.karate-kids.pl i uważam, że była to najlepsza decyzja. Fantastyczna kadra, która dba o dzieci, rozbudowany plan zajęć, niezmiernie wiele zajęć ruchowych, stały kontakt z przedszkolankami, schludne i przytulne wnętrze. Polecam z całego serca.

Misio

Posty: 20

 
Ja moją córkę zapisałam do prywatnego przedszkola miasteczko na wilanowie i uważam, że była to moja bardzo dobra decyzja. Córka jest bardzo zadowolona i uwielbia swoje Panie wychowawczynie.

Yuri20

Posty: 5

 
Prywatne przedszkola miasteczko wilanów w własnej ofercie dysponują bardzo sporo ciekawych zajęć dla najmłodszych. Wystarczy wejść na stronę internetową i zobaczyć co proponują.

pawel253

Posty: 4

 
Wszędzie znajdą się plusy i minusy. To zależy od przedszkola i nauczycieli. Najważniejsze jest obserwować dziecko i wyciągać wnioski. Moja córka chodzi do niepublicznego przedszkola na wilanowie i jest bardzo zadowolona.

Jacuś

Posty: 8

 
Wybór przedszkola to jest wielki problem. Trzeba patrzeć szczególnie na lokalizację, nauczycieli oraz cenę. Trudno znaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystkim idealnie pasowało.

Klarcia34

Posty: 5

 
Wszędzie znajdą się plusy i minusy. To zależy od przedszkola i nauczycieli. Najistotniejsze jest obserwować dziecko i wyciągać wnioski. Moja córka chodzi do niepublicznego przedszkola na wilanowie i jest niesłychanie zadowolona.

donbagino

Posty: 15

 
Mój synek jak miał skończone prawie 3 lata, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Następnie chcieliśmy posłać go jako 4-latka do państwowego, jednak nie było miejsca.

Snice

Posty: 24