• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Przedszkole w Warszawa Wilanów, polecicie coś ?

Przedszkole w Warszawa Wilanów, polecicie coś ?

Cześć. Ciekawi mnie to czy macie jakieś faworyzowane niepubliczne przedszkole Wilanów? Zależy mi na sprawdzonych informacjach w tym zakresie. Pozdrawiam.

dzannne

Posty: 5

 
Znalazłem niedawno godne uwagi przedszkole miasteczko Wilanów, którego szukałem naprawdę bardzo długo. Widzę, że w Waszym wypadku bywa różnie w tym temacie.

Robuś

Posty: 16

 
Kilka tygodni temu z moim mężem postanowiliśmy wybrać niepubliczne przedszkole Wilanów. Do tej pory odwiedziliśmy kilkanaście obiektów i nadal mamy sporo wątpliwości. Może Wasze rady nam pomogą.

czarnuszek

Posty: 12

 
Moim zdaniem sprawdzone przedszkole karate Wilanów odszukacie tutaj: http://www.karate-kids.pl. Sama się o tym przekonałam, gdy posłałam tam moje dziecko.

Emilios45

Posty: 12

 
Widzę, że nie tylko ja miałem problem z wyborem odpowiedniego przedszkola, w którym swoją przygodę z edukacją rozpocznie moje dziecko. Bardzo fajnie przeczytać Wasze opinie na temat poszczególnych placówek, bo to cenne źródło informacji.

Posty: 14

 
Obecnie przedmiotem moich poszukiwań pozostaje niepubliczne przedszkole Wilanów. Wszystko za sprawą faktu, iż w publicznych przedszkolach nie ma miejsc, a zarazem dbają tam o maluchy w zdecydowanie mniejszym stopniu. Chcę zapewnić swojemu dziecku godną opiekę – to priorytet!

Pelek_23

Posty: 18

 
Szeroki wybór zajęć to sprawą, którą traktuję priorytetowo na etapie wyboru prywatnego przedszkola Wilanów. Bardzo podobają mi się oferty z zajęciami karate.

980000

Posty: 18