• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Prawo jazdy w Warszawie, POMOCY???

Prawo jazdy w Warszawie, POMOCY???

Mam zamiar ubiegać się o prawo jazdy w Warszawie. Szukam więc sprawdzonych szkół. Zależy mi na tym, by szkoła prowadziła też jazdy doszkalające.

Z góry wszystkim zainteresowanym dzięki.

Klakier

Posty: 4

 
Obawiałem się zdawania na prawo jazdy w Warszawie, natomiast udało mi się. Myślę, że sporo zależy od ośrodka. Nie musiałem wykupywać dodatkowych lekcji z jazdy. Jestem niezmiernie zadowolony z tego, co zaoferowała mi szkoła i rzeczywiście nie miałem na co w niej narzekać, no chyba, że na swój stres, natomiast to już osobny temat.

superbu

Posty: 18

 
Też miałem wątpliwości, czy zdawać egzamin na prawo jazdy w Warszawie, ale stało się tak, że nie miałem innego wyboru. Nie było tak strasznie, więc nie ma się tak naprawdę co obawiać i panikować.

Anno Domini

Posty: 23

 
Ja zdawałem na prawo jazdy w Warszawie w szkole http://www.qmobil.pl. Jestem zadowolony, albowiem poszło mi gładko. Bez niepotrzebnych doszkalających jazd, poprawek. Wszystko cacy, tak jak sobie założyłem. Polecam wszystkich instruktorów, wszyscy są ok. Goście znają się na rzeczy i umieją to przekazać ludziom. A to jest najważniejsze.

Kitas

Posty: 9

 
Tyle opinii co ludzi w szkołach. Teraz jest zdecydowanie trudniej, niż kiedyś. Mnie trudno było zdać nawet teorię, którą kiedyś większość zdawała za 1 razem. Mnie poszło za trzecim. A nauka jazdy w Warszawie całkiem na wysokim poziomie.

POGROMCA_KELT

Posty: 16

 
Każdy ma inne doświadczenie. Moje jest takie, że zdałem egzamin państwowy za trzecim razem, pomimo że szkoła jazdy w Warszawie posiadała dobrą renomę. Zjadł mnie chyba stres.

secret santa

Posty: 14