• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kursy programowania dla dzieci Kielce, znacie ?

kursy programowania dla dzieci Kielce, znacie ?

Widzę, że jest sporo ofert dotyczących lekcji kodowania. Przypuszczam, że nauka programowania dla dzieci to świetna sprawa i spodobałaby się mojemu synowi. Jeśli znacie jakieś dobre kursy w Lublinie, dajcie znać.

@_yyy111

Posty: 2

 
Jak to w każdej branży bywa jest różnie. Chyba nikt nie wybiera usług czy produktów ot tak. Opinie są obowiązkowe do zgłębienia :) Ja też mam nadzieję, iż trafię na sprawdzoną naukę programowania dla dzieci. Poszukuję czegoś profesjonalnego w Rzeszowie. Jak coś, piszcie.

wieslawek

Posty: 12

 
Tez uważam, iż nie ma to jak własne doświadczenie. Nie będzie go interesowało, to zrezygnujesz. U mnie jest tak, iż Kamil od razu poczuł klimat. Zachwycił się programowaniem dla dzieci i ma już na swoim koncie pierwszą własną grę.

89ostry89

Posty: 4

 
Nie do końca jestem pewien, czy Ola poradzi sobie na takich zajęciach. Mam nadzieję, iż nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Muszę zorientować się, gdzie proponują najtańsze programowanie dla dzieci w Kielcach. Podobno są też kursy wakacyjne połączone z jakimś wyjazdem. Niezła frajda dla dziecka :D

Kitas

Posty: 8

 
U nas w Kielcach też jest. Osobiście jestem zadowolona, że córka podjęła naukę programowania dla dzieci. Widzę, że to znakomita impreza, której trudno odmówić maluchowi. Poza tym widzę też efekty jej pracy. Jestem dumna z gry komputerowej, jaką stworzyła.

tyuMer

Posty: 13

 
Kursy programowania dla dzieci to świetna sprawa. Nie wiem, czy dałbym się namówić na zmianę :) Syn dzielnie się uczy i widać świetne postępy. W Rzeszowie mamy do czynienia z kilkoma dobrymi kursami.

Dagmara87

Posty: 6

 
Z kursów programowania dla dzieci jestem niesłychanie zadowolona. Nie mam zastrzeżeń do takiej nauki. Nie myślałam, że efekty będą widoczne tak prędko i że będą tak piorunujące. Marcel zachwycił tatę, a to nie zdarza się ot tak, z byle powodu. Wszystkim polecam odszukać dobry kurs w Szczecinie.

didiw

Posty: 18

 
Polecam działać z marszu :D Ja zapisałam Julię i jest zadowolona. Co więcej, zobaczyłam, iż po nauce programowania dla dzieci łatwiej jej idzie z matematyką. Jak jesteś z Kielc lub okolic, to trafisz na dobrą szkołę.

Robuś

Posty: 16

 
O takich kursach programowania dla dzieci myśleliśmy z mężem już w zeszłym roku. Natalka była jednak za mała. Teraz ma 7 lat i na pewno sobie poradzi. Zapiszemy ją w Lublinie, bo tu funkcjonuje znakomita sprawdzona szkoła.

alibaba

Posty: 2

 
Tu jest link do dodatkowych zajęć z programowania dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Szkoła renomowana, zajęcia rewelacyjne. Polecam wszystkim z Rzeszowa.

Śmieszek

Posty: 14