• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Przedszkole karate Wilanów, jakie ?

Przedszkole karate Wilanów, jakie ?

Czy ktoś z was korzystał kiedyś z usług prywatnego przedszkola na Wilanowie i jest w stanie wypowiedzieć się na temat opłacalności tego typu rozwiązania? Zastanawiam się czy dziecko nie dostanie tego samego w publicznym przedszkolu.

inhuman

Posty: 5

 
Moim zdaniem nie powinnaś obawiać się o bezpieczeństwo swojego syna. Zajęcia z karate w przedszkolu sportowym na Wilanowie prowadzone są przez profesjonalnego trenera, który dostosuje je do możliwości grupy i w głównej mierze zadba o bezpieczeństwo zajęć.

D.N.O.

Posty: 9

 
Mój bratanek chodził do prywatnego przedszkola na Wilanowie i był z niego bardzo zadowolony. Mój syn natomiast chodził do publicznego i niestety narzekał na wiele zaniedbań. Gdybym więc osobiście miał wybierać dla niego jeszcze raz przedszkole to z pewnością byłoby to właśnie prywatne zwłaszcza, że obecnie ceny tego typu przedszkoli nie są bardzo wysokie.

Dzidzia

Posty: 23

 
W mojej opinii najlepszym przedszkolem prywatnym jest właśnie to przedszkole sportowe: http://www.karate-kids.pl. Moje dziecko uczęszczając do niego pozbyło się wielu kilogramów i jest obecnie w świetnej formie.

bjebeee

Posty: 10

 
Uważam, że zajęcia karate w przedszkolu to doskonały i stosunkowo nietypowy pomysł. Gdybym miał syna to z pewnością posłałbym go do przedszkola z takimi zajęciami.

Robuś

Posty: 8

 
Jestem zdania, że sport jest wręcz koniecznością dla najmłodszych dzieci. Dlatego na Twoim miejscu jak najszybciej zapisałbym syna do sportowego przedszkola w Warszawie.

Black_Riot

Posty: 8