• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jest terapeuta w Gliwicach dla dzieci z autyzmem?

Jest terapeuta w Gliwicach dla dzieci z autyzmem?

Znacie dobrego nauczyciela dla chorego na autyzm dziecka? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

980000

Posty: 18

 
Witam,

Bardzo pilnie potrzebuję waszej rady, mam dziecko chore na autyzm i chcę aby rozwijało się jak najlepiej. Możecie powiedzieć mi czy warto jest skorzystać z usług nauczyciela, który zajmuje się właśnie takimi dziećmi?

Co o tym siądziecie? Czekam z niecierpliwością.

Tatusiek4

Posty: 15

 
Dzień dobry, niezmiernie zależy mi na znalezieniu dla mojej córki, jaka ma autyzm terapeutę, który poprowadzi z nią zajęcia i nauczy mnie jak mam z moim dzieckiem pracować.

Jeśli możecie polecić mi takową osobę to będę rzeczywiście wdzięczna, z góry pozdrawiam.

Sarev22

Posty: 17

 
Witam, jestem zwolenniczka nauczania dzieci w domu. Moje dziecko czuje się bezpieczniej kiedy lekcje odbywają się u niego w pokoju. Niezwykle polecam nauczycielkę z Gliwic, jaka zajmuje się nauką dzieci autystycznych i robi to faktycznie umiejętnie, gdyż już po pierwszych zajęciach zauważyłam postęp. Polecam jeszcze raz!

johan111

Posty: 17

 
Moja córka ma autyzm, jest już duża i robiła ogromne postępy, kiedy przychodziła do niej nauczycielka z Gliwic. Byłam bardzo zadowolona z pracy i podejścia do dzieci tej pani. Moja córka osiągała bardzo szybko wyznaczone cele. Dzięki tej osobie znacznie zminimalizowałyśmy objawy tej choroby u mojej córki, jestem jej bardzo wdzięczna. Mam nadzieję, że wam również pomoże.

Aweeee

Posty: 17

 
Cześć, niesłychanie pilnie poszukuje nauczycielki dla mojej córeczki, jaka jest chora na autyzm. Do tej pory sama z nią pracowałam i nauczałam ale od pewnego momentu stoimy w miejscu i nie idziemy z wiedzą do przodu. Nie umiem sobie z tym poradzić i z chęcią skorzystałabym z szanse wynajęcia nauczycielki dla dziecka do domu.

Proszę o namiary na takową osobę.

drillmod

Posty: 21

 
Potrzebuję waszej pomocy, moje dziecko ma autyzm a ja nie umiem go nauczyć podstawowych rzeczy, nie wiem jak ma się za to zabrać i postanowiłam, iż skorzystam z usług doświadczonego nauczyciela. Znacie takowego?

Czekam na informacje.

Misio

Posty: 16

 
Dzień dobry, niesłychanie zależy mi na odnalezieniu dla mojej córki, która ma autyzm terapeutę, który poprowadzi z nią zajęcia i nauczy mnie jak mam z moim dzieckiem pracować.

Jeśli możecie polecić mi takową osobę to będę faktycznie wdzięczna, z góry pozdrawiam.

Niciuśś98

Posty: 17

 
Dzień dobry, moja córeczka również ma autyzm, również sama nie radziłam sobie z jej nauką, gdyż tak na prawdę nie wiedziałam jak mam się za to zabrać. Warto było skorzystać z pomocy nauczyciela, który posiada ogromną wiedze na dany temat oraz długoletnią praktykę, bardzo nam pomógł.

Bardzo polecam usługi specjalistyczne.

djop7ek

Posty: 18