• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Mam prośbę, szkoła tańca na wesele !

Mam prośbę, szkoła tańca na wesele !

Witam. Serdecznie Was pozdrawiam na wstępie. Jestem Adam i kocham tańczyć… kochałem to jeszcze przed You Can Dance i całym tym zamieszaniem w TV, niemniej jednak byłem niezwykle chorowity (moje leukocyty mnie nie lubią) i dopiero teraz naprawdę mogę zacząć trenować i poszukuję dobrego kursu z Krakowa. Polećcie mi coś.

Pelek_23

Posty: 18

 
A| znasz Akademię Tańca z Krakowa? Ich stronka to bodajże www.taniec.fm. Tam masz wszystko napisane czym się zajmują, które i kiedy mają kursy. Ogólnie polecam pytać o wszystko, bo oni są już tam długo, są dobrze zorganizowani i zawsze umieją dobrze doradzić. Ogólnie cała ta szkoła ma już ponad 20 lat z tego co wiem, więc spokojnie mogę Ci polecić. Tam masz prawdziwych nauczycieli tańca, którzy się znają na tym co robią i na pewno skorzystasz na tym, iż do nich pójdziesz. Pozdrawiam Ciepło!

Lamey

Posty: 16

 
Dobrą szkołą tańca którą mogę polecić to Akademia Tańca, oni są na ulicy długiej, jakbyś chciała podejść. Możesz na stronie do nich wysłać zapytanie (http://www.taniec.fm), lecz generalnie ja polecam podejść, bowiem tak zawsze lepiej jak zobaczysz w ogóle gdzie to jest i poznasz oko w oko trenerów :-) Może mnie zobaczysz jak się tam wyginam :D Ogólnie ja już chodzę ponad pół roku i jestem niesłychanie zadowolona i nie zmienię tej szkoły, chyba że mnie z niej wywalą :P lecz raczej nie, bowiem ze wszystkimi się tam doskonale dogaduję więc i Ciebie zapraszam :-)

Adma567

Posty: 14

 
To jest mój numer jeden jeśli chodzi o szkołę tańca w Krakowie: www.taniec.fm Mieszkałam już w Wawie, w Wrocławiu, natomiast ta szkoła z Krakowa, do jakiej dziś chodzę jest po prostu najlepsza. Jest niezmiernie zgrana ekipa nauczycieli tańca, nie ma jakiejś chorej rywalizacji, tylko pełen profesjonalizm i naprawdę widać, iż oni uczą zaś nie poruszają się w rytm i oczekują, iż ktoś będzie ich naśladować. Jeśli mają miejsca to gorąco Cię zachęcam do napisania do nich.

Dr Nemo

Posty: 14

 
Ja polecam, abyś zapytała w Akademii Tańca, tu masz telefon: 513 254 234, albo na stronce napisz do nich www.taniec.fm. Napisz po prostu co abyś chciała i czy mają miejsca. Moja córka tam chodzi do szkoły i ja szukając dla niej nauczyciela tańca starałam się patrzeć na doświadczenie. Ta szkoła ma ponad 20 lat i certyfikaty z całego kraju. Moja córka też jest niesłychanie zadowolona i zawsze przychodzi zmęczona ale uśmiechnięta z tych lekcji. Mogę swobodnie polecić.

RadeQ

Posty: 12

 
www.taniec.fm tu masz instruktorów z mojej szkoły. Wszyscy oni mają duże doświadczenie i serce do tańca. Ja jestem dzisiaj u Kobieta Kasi, jaka jest po prostu moją idolką… patrzę na nią jak na takie idealne stworzenie jak ona zaczyna tańczyć :-) mam nadzieję, że też się kiedyś tak nauczę, albowiem to jest istota kobiecości według mnie, aby się tak pięknie poruszać, no lecz wiesz.. ogólnie szkoła już jest od 20 lat tam i doświadczenie mają duże!

pawelbin

Posty: 23

 
Pierwsze efekty tańca z Akademii Tańca z ul. Długiej widziałam już po miesiącu. A jak? Wówczas już wiedziałam, iż nie mogę tego zostawić i nawet jak będę zmęczona to muszę chodzić i tańczyć :-) www.taniec.fm tutaj masz ich stronkę, jakbyś chciała poczytać o tym co mają w własnej ofercie. A tak to ogólnie polecam zadzwonić i się popytać dokładniej, albowiem wtedy będę ci w stanie poradzić, co najlepiej wybrać. Powiedzą kiedy i jak raz za razem są spotkania i takie różne rzeczy organizacyjne, jakieś tam opłaty itp itd.

Franeczek23

Posty: 16