• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zajęcia dodatkowe, polecicie ?

zajęcia dodatkowe, polecicie ?

Zajęcia pozalekcyjne spędzają mi sen z powiek. Próbowałam już wszystkiego. Nic nie jest w stanie zainteresować mojego 12-letniego syna. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z kursami z programowania, dajcie znać.

Hymnny4

Posty: 1

 
Kuba ma problemy z matematyką. Czytałam, że kursy programowania dla dzieci uczą logicznego myślenia i wspierają naukę. Zastanawiam się jednakże, czy nie zrażę go zajęciami dodatkowymi.

Lomartek67

Posty: 5

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie bardzo jednak orientuję się, jakiego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeśli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

Worms

Posty: 21

 
Według mnie nie ma różnicy, jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci z programowania. Mój syn chodzi do grupy, gdzie jest faktycznie mnóstwo dziewczynek. Wszyscy dają radę :) Polecam ten rodzaj zajęć, bowiem cudownie wpływają na rozwój intelektualny dzieci. Uczą logicznego myślenia :D

Wacław

Posty: 4

 
Nie stresuj się. Córka na pewno sobie poradzi, albowiem początki na kursach programowania dla dzieci to sama zabawa, jaka jednakże jest pewnego rodzaju nauką, natomiast do ogarnięcia poprzez każdego dzieciaka. Później może być już tylko lepiej.

Warszawiak

Posty: 15

 
Moja córa ma problemy z matematyką i zastanawiam się, czy poradziłaby sobie na takich zajęciach pozalekcyjnych. Może najpierw popracować nad brakami? Jak myślicie? Może orientujecie się, jakie predyspozycje musi mieć dziecko, żeby dobrze się czuło na zajęciach z programowania i rzeczywiście z nich korzystało?

Marioleczka

Posty: 6

 
https://www.giganciprogramowania.edu.pl to jest link do strony porządnej szkoły programowania. Mamy z nią do czynienia od roku i rzeczywiście widać postępy u córki. Szczerze polecam z uwagi na kadrę wykładowców.

tefal100

Posty: 3

 
Syn miał poważne problemy z matematyką, lecz jakoś nie wiązałam tego faktu, gdy zapisywałam go na kurs. Teraz widzę, iż programowanie dla dzieci jest niesamowitym wsparciem. Jeżeli chodzi o naukę widzę dużą poprawę. Z programowania masz naprawdę wiele korzyści.

Okolicc34

Posty: 14

 
Jak najbardziej. Też miałam wątpliwości, czy moja córka będzie zainteresowana. Nie miałam innego wyjścia, jak zapisać ją na próbę do szkoły programowania. Udało się, bo teraz nie może doczekać się zajęć i odnosi spore sukcesy.

Gucio

Posty: 5

 
Widziałam ofertę kolonii dla dzieci właśnie w tym temacie. Zastanawiam się, bo syn poważnie się nakręcił :) Może to naprawdę dobry pomysł. Odetchnęłabym trochę, a poza tym sprawdziłabym, co to takiego te kursy. Niby Kamil interesuje się informatyką, ale nie wiem, jakby to miało wyglądać, gdybyśmy zdecydowali się na kurs.

Gargamel5

Posty: 5