• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, oferta ?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, oferta ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Macie jakieś ciekawe propozycje. Wszystko tylko niezwiązane ze sportem, albowiem to już mamy ustalone. Jak coś, odezwijcie się, polecajcie. Dziękuję.

Rico

Posty: 4

 
Nauka programowania jest istotna. Właśnie spytałem syna, czy by nie chciał skorzystać z takich kursów :) Odpowiedź była szybka i twierdząca. Jestem za, na pewno czegoś poszukamy, bo dobrze wiem, że taka umiejętność mu się przyda.

23-Obert

Posty: 13

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom bardzo się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, jaka jest kadra. Ale na pewno warto spróbować.

Fotnik2

Posty: 10

 
A takie małe dzieci jak 7 latki? Skorzystają coś z takich warsztatów z programowania? Może to po prostu strata czasu i pieniędzy? Chciałbym wiedzieć, bo szukam jakichś zajęć dla swoich synów.

Czarek

Posty: 3

 
8 lat ma i jest zapalonym komputerowcem :D Poszukuję czegoś innego, żeby nie przesiadywał przed komputerem wyłącznie grając. Właśnie dlatego zastanawiałem się nad warsztatami z programowania. O sport dbamy, chodzi na treningi z piłki nożnej i na szczęście też mu się podoba.

Marti

Posty: 6

 
Na bank tego typu warsztaty z programowania są ciekawe. Sam w szkole interesowałem się tymi lekcjami, ale było ich oczywiście na otarcie łez. Teraz mam syna w wieku 6 lat i zastanawiam się nad kursami. Prywatnie oczywiście, ale nie wiem, czy dla takich maluchów znajdzie się coś odpowiedniego. Może coś polecacie dla takich młodszych dzieci?

hubertus

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o naukę programowania, to na rynku jest niesłychanie wiele propozycji. Na pewno odszukasz coś w dobrej cenie. Tego rodzaju kursy mają fajną cenę w czasie wakacyjnym, lecz w okresie roku szkolnego też na bank odszukasz coś ok.

Fotnik2

Posty: 7

 
Na twoim miejscu nie czekałabym, bo pasję dzieci trzeba wspierać. Nie doczekasz się tak szybko zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w szkole z programowania. Przegapisz najlepsze momenty, gdy mały jest głodny wiedzy :D zajęcia opłacasz, niemniej jednak widzisz efekty, postępy i zadowolenie. Możesz poszukać na początek czegoś tańszego przecież.

nimert98

Posty: 8

 
A ile lat ma syn? Mój ma 7 i jest zachwycony. Bardzo dużo wynosi z takich zajęć pozalekcyjnych. Programowanie jak widać, jest jego konikiem :D Martwię się jednak, że to znowu zajęcia nie ze sportu :(

mniszekk6

Posty: 12

 
Nauka programowania to wyśmienite zajęcia dodatkowe dla chłopców, jak i dziewczynek. My korzystamy z tej oferty https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Jesteśmy zadowoleni, bo mnóstwo można się tutaj nauczyć.

Odi

Posty: 8