• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szkoła specjalna z Warszawy z stypendium ?

Szkoła specjalna z Warszawy z stypendium ?

Witam, niezmiernie zależy mi na odszukaniu szkoły specjalnej w Warszawie lub okolicach, w jakiej można liczyć na stypendium. Będę wdzięczny, jeśli ktoś zainteresuje się tematem. Z góry dziękuję.

Olekk

Posty: 5

 
Słyszałam o różnych szkołach, ale ta oferta szkoły specjalnej z warszawy wpadła mi w ręce nie tak dawno i sama mam zamiar skorzystać. Mam dziecko z autyzmem i będzie musiał rozpocząć edukację. To chyba jedno z najlepszych miejsc w naszym kraju.

Ania

Posty: 19

 
W tej szkole specjalnej z warszawy jest o tyle fajna sprawa, że nauczyciele mogą dojeżdżać do domu do ucznia. To znakomita sprawa. W moim wypadku, gdy akurat nie zawsze jestem mobilna jest super rozwiązaniem. Cenię sobie też całe grono ludzi tam pracujących, nauczycieli, psychologów, rehabilitantów.

Fiflek

Posty: 19

 
Ze swojego doświadczenia polecam tę szkołę specjalną http://www.szkolyedukacyjne.pl. Poza świetną działalnością, przyznają dzieciom stypendium comiesięczne. Mnie udało się je uzyskać już na samym początku, kiedy posłałam córkę.

on666

Posty: 16

 
Na uwagę zasługuje biofeedback, metoda która w tej szkole specjalnej w warszawie jest bardzo chwalona i dzieci świetnie ją tolerują. Mojemu synowi te zajęcia najbardziej się podobają. Poza tym mają naprawdę mnóstwo różnych zajęć, metod wspierania rozwoju, których nie realizują inne szkoły tego rodzaju.

zachy

Posty: 16

 
Ja również słyszałem same pochlebne słowa o tej szkole specjalnej z warszawy. Zainteresowałam się, bo działa w całym kraju, a akurat nie jesteśmy z Warszawy, jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku:)

KamiKAzeDBC

Posty: 14

 
Wiem co to dogoterapia na swojej skórze, a może niezwyklej na syna skórze. A w tej szkole specjalnej właśnie coś takiego mają. Zresztą metod pracy z dzieciakami mają mnóstwo. Dostosowują konkretnie pod indywidualne wymagania dzieci. Jak szukacie szkoły dla swojego dziecka to ta jest godna polecenia.

Michaś

Posty: 8