• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

responsywne strony internetowe, czy znacie ?

responsywne strony internetowe, czy znacie ?

Witam serdecznie. Mam problem, a dokładnie pytanie o strony internetowe. Czy polecacie może kogoś konkretnego w tej dziedzinie? Zależy mi na rzeczywiście ekstra stronie, żebym nie miał z nią żadnych kłopotów.

Hostelos3

Posty: 4

 
Właśnie od tego mamy specjalistów. Ja również skorzystałam z takiej pomocy, albowiem sama nie dałabym sobie rady. Fachowcy od responsywnych stron internetowych mają mnóstwo wiedzy i sporo ciekawych pomysłów na promocję firmy.

rulsellarly

Posty: 23

 
Polecam tę firmę od projektowania logotypów http://www.duonet.eu/pl/oferta/branding/48-logo. Świetnie znają się na rzeczy. Sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o inne usługi to również.

propek1

Posty: 7

 
Co do stron www, to musisz pamiętać, żeby wybrać responsywne. Po drugi poszukaj firm z okolicy, bo wtedy możesz spotkać się i dogadać wszystko. Spytasz i będziesz mieć pewność, że firma nie działa z przypadku i że jest profesjonalna. Sprawdź sobie opinie i na pewno dobrze trafisz. Grunt to dokładne sprawdzenie, z kim masz do czynienia.

Lupusx

Posty: 14

 
A co do fotografii produktowej, to polecam tę usługę wszystkim, którzy mają sklepy online. Nie ma to jak profesjonalne zdjęcia. Dzięki nim w końcu mogę powiedzieć, że zacząłem sprzedawać. Najważniejszy jest dobry opis i super fotka, która pokazuje wszystkie zalety oferowanych produktów.

Boberkowy

Posty: 8

 
Jeśli już miałbym sięgnąć z oferty namingu, to musiałbym mieć pewność, iż to niezwykle dobrzy fachowcy. Koleżanka się zawiodła, ale kumpel rzeczywiście trafił na super profesjonalistów.

Rrealg

Posty: 17

 
Jeżeli pragniesz sięgnąć z usług brandingu, to pamiętaj, żeby zdecydować się wyłącznie na to, co jest ci w danej chwili bardzo konieczne. Dobry pomysł na promocję firmy to gwarancja sukcesu :)

Marys56

Posty: 10

 
Uważam, że branding to świetna dziedzina. To usługi, dzięki którym udało mi się bardzo szybko wypromować firmę i mam już pierwsze koty za płoty. Póki co działam już sam, ale wiem, co robić. Nie mogę narzekać. Trafiłem na świetną firmę, która zajęła się promocją mojej marki. Polecam każdemu skorzystać z takich usług.

Warszawiak

Posty: 4

 
Dokładnie ja też będę potrzebował tego rodzaju usług. Koniecznie muszę znaleźć kogoś rzetelnego od projektowania stron internetowych. Muszę zerknąć na oferty usługodawców. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą z brzegu firmę, która nie sprosta moim oczekiwaniom.

Wacław

Posty: 8

 
Co do stron www, to musisz pamiętać, żeby wybrać responsywne. Po drugi poszukaj firm z okolicy, bo wówczas możesz spotkać się i dogadać wszystko. Spytasz i będziesz mieć pewność, że firma nie działa z przypadku i że jest profesjonalna. Sprawdź sobie opinie i na pewno dobrze trafisz. Grunt to precyzyjne sprawdzenie, z kim masz do czynienia.

Modniś

Posty: 7