• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Mamy ochotę z żoną na wakacje all inclusive. Jeżeli orientujecie się, które biuro jest godne uwagi, to piszcie. W planach mamy Europę, więc jak coś, to polecajcie konkretne miejsca, operatorów, hotele. Czekamy i z góry dziękujemy.

Marti

Posty: 1

 
To cudownie się składa, iż odszukałam ten wątek. Mam cel w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam ofert wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

jeremii6

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Zapewniają mnóstwo atrakcji, dlatego nie bez powodu korzystaliśmy, ale też będziemy w przyszłości.

tadziu47

Posty: 14

 
Myślę, iż też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najniezwyklej raduje mnie fakt, iż jest opieka do dzieci nawet, jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny i zapewnione są najmłodszym atrakcje.

francoo_00

Posty: 2

 
Widzę, iż coraz więcej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, zatem polecam każdej mamie, jaka chce trochę odsapnąć. Idealne rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się dużo pieniędzy.

k124l

Posty: 11

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i oczywiście bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie samodzielnie rozrywkę na urlopie.

neimar10

Posty: 9