• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

noclegi nad morzem, jaki portal?

noclegi nad morzem, jaki portal?

Cześć. Zarekomendujecie mi jakiś portal Bałtyk, który pozwoli wybrać przede wszystkim atrakcyjną pod względem turystycznym miejscowość? Dziękuję.

wieszdo87

Posty: 2

 
Solidny portal Bałtyk winien zawierać wyczerpujące informacje na temat poszczególnych miejscowości, jakie możecie brać pod uwagę w kontekście wakacji. Taki portal potrafi ułatwić organizację wakacji.

KHOT

Posty: 15

 
Nie wyobrażam sobie tego, aby spędzić urlop nad morzem, który zostałby zaplanowany w ostatniej chwili. W takich okolicznościach zapłacicie dużo więcej, a jednocześnie zarezerwujecie jedno z najgorszych miejsc. To moje doświadczenia w tej dziedzinie.

89ostry89

Posty: 4

 
Pragnę zauważyć, że weekend nad morzem nie muszą być drogie. Wiadomo, że zapłacicie zdecydowanie więcej, jeśli postanowicie pojawić się tam w szczycie sezonu. Poza sezonem jest istotnie taniej.

czarnuszek

Posty: 11

 
To najlepszy portal Bałtyk: wakacjenadmorzem.pl, jaki miałem okazję do tej pory odwiedzić. Znalazłem w jego obrębie mnóstwo przydatnych informacji. Powinien sprostać także Waszym oczekiwaniom.

zdsakk87

Posty: 19

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby odnaleźć rzetelne informacje Bałtyk, które będziecie mogli wykorzystać w praktyce. Da się w ten sposób nawet zaoszczędzić nieco pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie.

duduś33

Posty: 4

 
Nie wyobrażam sobie tego, aby spędzić urlop nad morzem, który zostałby zaplanowany w ostatniej chwili. W takich okolicznościach zapłacicie mnóstwo wiecej, a jednocześnie zarezerwujecie jedno z najgorszych miejsc. To moje doświadczenia w tej dziedzinie.

messio66

Posty: 5

 
Solidny portal Bałtyk powinien zawierać wyczerpujące informacje na temat poszczególnych miejscowości, które możecie brać pod uwagę w kontekście wakacji. Taki portal potrafi ułatwić organizację wakacji.

Facio

Posty: 3

 
Za noclegi nad morzem jeszcze kilka lat temu płaciłem kilkadziesiąt złotych za dobę. W krótkim czasie poszybowały one jednak w górę. Wszystko za sprawą faktu, iż Polacy co roku coraz liczniej nadciągają nad swoje morze.

21gregorek

Posty: 15

 
To mit, że urlop nad morzem będzie ponadprzeciętnie drogi. Wiele zależy od tego, gdzie zamierzacie spać, ponieważ obiekty noclegowe potrafią kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę. Weźcie to pod uwagę, gdy będziecie cokolwiek planować.

dada45

Posty: 3