• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

piłkochwyt, oferta ??

piłkochwyt, oferta ??

Witam serdecznie. Poszukuję pomocy w doborze siatki zabezpieczającej, a dokładnie siatki na budowę na rusztowanie. Potrzebuję solidnego i mocnego produktu. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę?

Madzia

Posty: 3

 
Najpierw zastanawialiśmy się nad zupełnie innym sposobem, ale w końcu też padło na siatki sznurkowe. Siatka jest o tyle sprawdzona, że jest odporna na wpływ warunków pogodowych. Polecam, ponieważ to świetny sposób.

gabryś99

Posty: 4

 
My również korzystamy z takich zabezpieczeń, a dokładnie na lodowisku do hokeja. Tu bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową. Gdyby nie siatki sportowe zamontowane dla ochrony publiczności, nie byłoby szanse żadnej gry. Można powiedzieć, iż siatki PP są niezniszczalne.

dubuś23

Posty: 11

 
Tego rodzaju siatka osłonowa przydaje się do zabezpieczenia balkonów na czas lata, gdy grasują gołębie :D Mam taką i sprawdza się tak, jak trzeba. Poza tym osłania balkon od wiatru. Nie jest drogim rozwiązaniem.

duszter

Posty: 11

 
Najlepsze siatki ochronne macie tutaj https://ochronne.com.pl. To porządny sklep istniejący od lat na naszym rynku. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości. Korzystamy z siatek na budowie, gdzie są dość wymagające warunki. Siatki są odporne i wobec tego nie niszczą się prędko.

audi80

Posty: 5

 
To prawda, iż skuteczność siatki sportowej jest faktycznie uzależniona także od właściwego montażu. W przypadku obiektów sportowych taki fachowy montaż to konieczność.

didiw

Posty: 17

 
To prawda, że skuteczność siatki sportowej jest rzeczywiście uzależniona także od właściwego montażu. W przypadku obiektów sportowych taki profesjonalny montaż to konieczność.

trans34

Posty: 7

 
Doskonały sposób. W sumie nie wyobrażamy sobie innego, jeśli chodzi o sportowe zabezpieczenia. Z siatek na piłkochwyty korzystamy od wielu lat, dlatego wiemy o nich wszystko. Polecamy polipropylenowe siatki, które są odporne na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych.

Lopez58

Posty: 5

 
Świetny sposób na optymalną ochronę niemal wszędzie. Poddałem się, gdy szukałem innych rozwiązań. W sumie wychodziło drogo, a i tak nie było lepszej skuteczności. Siatka ochronna sprawdza się w transporcie, jak mało które inne rozwiązanie. Nie jest droga.

Worms

Posty: 8