• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

poradniki dom, portal lifestylowy

poradniki dom, portal lifestylowy

A może tutaj ktoś zna fajne artykuły o marketingu. Przejrzałem już sporo stron w tym temacie i jestem o wiele bardziej obeznany, jak wypromować sklep internetowy. Chciałbym jeszcze więcej. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki.

Zlomex

Posty: 2

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo dużo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

Bankowy

Posty: 3

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, natomiast żona pokazała mi wiele ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są faktycznie wiarygodne.

denkrost

Posty: 6

 
Na tej stronie mnóstwo się dowiedziałem http://citymag.pl/rodzaje-masazu-tajskiego/. Rzeczywiście bardzo ciekawe artykuły o marketingu, które polecam każdemu, kto dopiero co zaczyna przygodę z własną działalnością. Pozdrawiam.

labuh

Posty: 5

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

Czarek

Posty: 4

 
Owszem panie lubią tego rodzaju poradniki dla domu, niemniej jednak my też coś zawsze możemy przeczytać. Ostatnio zatopiłem się w super lekturze. Dowiedziałem się o pielęgnacji tapicerki w aucie i chwalę sobie tego typu porady.

Programista

Posty: 14

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze niesłychanie ostrożnie do takiej tematyki, szczególnie jeżeli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś znaczącą decyzję, radze się eksperta. Lecz na pewno tak, jest sporo interesujących i wiarygodnych artykułów na porządnych stronach, z jakich można skorzystać.

secret santa

Posty: 14

 
Teraz najważniejsze jest dla mnie skończyć generalny remont mieszkania i wybrać jakiś fajny styl do kuchni i salonu. Byłabym wdzięczna za polecenia ciekawych poradników dla domu :)

matek562

Posty: 7

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

kondziu

Posty: 2

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę cieszę się, że nie muszę kupować już gazet, bo na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

suprafull

Posty: 5