• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

poradniki o modzie, dobry portal?

poradniki o modzie, dobry portal?

Z góry wielkie dzięki za pomoc w znalezieniu naprawdę rzetelnych poradników o motoryzacji. Nie lubię czytać powielanych artykułów. Wszędzie to samo. Czytacie jakiegoś fajnego bloga, którego moglibyście polecić?

piekniśś

Posty: 1

 
Poradniki o fitnessie według mnie najlepiej kupić w księgarni. Masz wtedy pewność, że to fachowa lektura. Chyba, że ktoś poleca konkretny portal, na którym nie piszą bzdur, a gwarantują profesjonalną pomoc. Rozejrzę się i odezwę. Na tę chwilę nie mogę ci niczego zaproponować :)

Fiflek

Posty: 19

 
Szukam moto info. Fajnie byłoby, gdyby na stronie można było znaleźć naprawdę ciekawe poradniki motoryzacyjne dotyczące drobnych usterek i naprawa. Polecacie jakąś stronkę?

Klaudi

Posty: 4

 
Zajrzyj sobie do tego serwisu http://citymag.pl/walizka-tworzywo-abs/. Mają wiele wartościowych artykułów. Ja czytam tutaj poradniki o podróżach, natomiast jest wiele innych kategorii. Jak coś odnajdziesz, gwarantuję, iż to będą doświadczone porady.

Klara323

Posty: 14

 
Nie demonizujcie sprawy. Nie potraficie chyba dobrze szukać. Jest wiele naprawdę dobrych blogów i serwisów lifestylowych, które zapewniają rzetelne poradniki o modzie. Piszą eksperci, którzy znają się na tych tematach. Od razu widać, że to profesjonalne informacje i porady.

andrew66

Posty: 8

 
Całkiem zgłupiałam. Chcę znaleźć informacje o diecie, ćwiczeniach i zdrowym trybie życie i nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Polecacie przeczytać jakieś artykuły o fitnessie. Jak coś znacie, napiszcie.

Wojciech24

Posty: 5