• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sadzonki jagoda kamczacka, polecicie firmę ?

Sadzonki jagoda kamczacka, polecicie firmę ?

Mam cel w tym roku posadzić sadzonki krzewów owocowych, myślałam o jakichś ciekawych odmianach. Polecacie coś konkretnego, jakiegoś producenta? Z góry niezwykle wam dziękuję.

Dresik

Posty: 6

 
Kontaktowałem się z nimi. Bardzo rzetelnie poradzili mi odnośnie moich planów w ogrodzie więc polecam, hurtownia sadzonek z poradą – jak znalazł na sam początek działania.

Robuś

Posty: 4

 
To super hurtownia, z dobrymi cenami i wysokiej jakości sadzonkami krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam.

okruchowy

Posty: 21

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

mmmm56

Posty: 13

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem nabycie właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na rzeczywiście choince z klasą.

mnichu66

Posty: 9

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bowiem nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

mniszekk

Posty: 13

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, lecz chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

Miklasz

Posty: 15

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej kupić sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

djramu

Posty: 29