• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

Kitas

Posty: 3

 
Kiedyś szyto bardzo fajne kreacje dla pań. Teraz jak człowiek wejdzie do pierwszej lepszej galerii i sieciówki z ubraniami to te ubrania wyglądają jakby psu z pyska wyciągnięte, wymięte, bez kształtu, bez fasonu.

Motospec

Posty: 4

 
Ja akurat mam taki zawód, że muszę ubierać się dość biznesowo, biurowo. Dużo chodzę w spodniach, marynarkach i tego typu rzeczach. Ale ostatnio mnie naszła ochota żeby sprawić sobie taką naprawdę efektowną suknię z prawdziwego zdarzenia. :) Ciągle szukam czegoś co mi wpadnie w oko.

michas901

Posty: 27

 
Jest w Poznaniu bardzo dobry sklep Isel Onir jeśli chodzi o suknie estradowe ,czy balowe. Tutaj mi szyli suknię ślubną, udało się też dopasować wszystkie dodatki – bransoletkę, diadem itd. Mamy już wstępnie z mężem zarezerwowany bal sylwestrowy na 2020, także na pewno kreację będą zamawiać też tutaj :>

BMGMIREK

Posty: 25

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

duduś33

Posty: 8

 
Najważniejsze w przypadku sukienek jest to z jakiego są zrobione materiału. W sklepach generalnie masz dużo chińszyczny z materiałów które ani się nie układają, ani nie są wcale wizualnie szczególnie estetyczne.

Wacław

Posty: 8

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

Orange444

Posty: 6

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

Michaś

Posty: 5

 
Nie ma czegoś takiego jak sylwetka która nie nadaje się do noszenia sukienek. Wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania. A mam dużo koleżanek które twierdzą że nie noszą sukienek bo nie mają odpowiednio dobrej linii.

Justynka45

Posty: 17

 
Ciekawe jakie cenniki mają ci sławni projektanci mody którzy ubierają w Polsce gwiazdy estrady i telewizji. Czasami to aż człowiek się za głowę złapię jak gdzieś przeczytam w internecie ile kosztowała ta czy inna kreacja gwiazdy która została założona tylko na jedną noc, na jeden wystep.

trans34

Posty: 9