• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki na ptaki, polecicie kogoś ?

siatki na ptaki, polecicie kogoś ?

A co powiecie na temat siatek dla kotów? Czy są skutecznym sposobem na zabezpieczenie na przykład balkonu lub w ogrodzie do wyznaczenia kotkowi bezpiecznego terenu? Muszę być pewien, zanim w końcu się zdecyduję.

doprzodu67

Posty: 2

 
Polecam te siatki ochronne dla rolnictwa https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa. To doświadczony producent, który ma mega sprawdzony asortyment. Polecam, ponieważ sam korzystam z jego oferty.

Adma567

Posty: 15

 
Z powodzeniem możesz sięgnąć z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co wiecej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

messio66

Posty: 6

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

minus56

Posty: 11

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, iż przetrwa faktycznie wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

wacław34

Posty: 11

 
Wszystko zależy od parametrów. Jak wybierzesz siatki dla rolnictwa, to możesz zrobić z nich nawet ogrodzenie. Wtedy jednakże lepiej sięgnąć z usługi montażu. Sam korzystałem i poszło szybko i sprawnie. Jestem zaspokojony nie tylko ze skuteczności tego rozwiązania, niemniej jednak też z odporności takiej siatki na uszkodzenia mechaniczne i staranie czynników pogodowych.

mew soncz7777

Posty: 2

 
A co powiecie na temat siatek dla rolnictwa z polietylenu? Czy są równie skuteczne i odporne. Jeśli już miałbym się zdecydować na takie rozwiązanie, to chciałbym rzeczywiście, żeby to był zakup na lata. Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to nie ulega wątpliwości niezwykle dziękuję i czekam. Sprawę mam dość pilną :)

xacti

Posty: 7

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie naprawdę na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś bardziej profesjonalnego?

suprafull

Posty: 6