• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wycena mieszkania myślenice, znacie ?

wycena mieszkania myślenice, znacie ?

Z góry dziękuje za pomoc w odszukaniu dobrego rzeczoznawcy majątkowego. Chodzi o wycenę mieszkania w Myślenicach, więc niezbędny ktoś z okolic. Jak coś, czekam i liczę na państwa pomoc.

Gucio

Posty: 5

 
Najpierw dokonałem szacunkowej wyceny samodzielnie z jakiegoś tam kalkulatora. Zauważyłem jednakże, że to robota dla profesjonalistów. Wycenę nieruchomości w Myślenicach wykonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem zadowolony. Niezmiernie kompetentny rzeczoznawca.

Worms

Posty: 8

 
Myślę, że będę musiał dokładniej zapoznać się z opiniami klientów. Nie chciałbym zlecić wyceny nieruchomości pierwszemu z brzegu rzeczoznawcy. Mam nadzieję, że może tutaj na forum podeślecie więcej informacji na temat usług w Myślenicach. Nie orientuję się w tej dziedzinie ni w ząb, dlatego mam tyle pytań i wątpliwości.

Black_Riot

Posty: 5

 
Super dziękuję. Na pewno skontaktuję się z tymi firmami, o których tu mowa. Muszę mieć faktycznie fachowo wykonaną wycenę nieruchomości, dlatego poszukiwałem sprawdzonych firm wyceniających w Myślenicach, które działają na rynku od lat.

1977catophoby

Posty: 11

 
Widzę, że sporo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

Watuniaa

Posty: 18

 
Na pewno trzeba zwracać uwagę na koszt usługi. Wycena domu w Myślenicach może kosztować różnie. Wszystko zależy od wartości przedmiotu, celu wyceny i innych kryteriów.

wiesław11

Posty: 11

 
Wolę się skontaktować i sprawdzić. Należę do osób, które wolą wszystko wiedzieć na wszelki wypadek :) Tak czy inaczej, dzięki za odzew w temacie rzeczoznawcy w Myślenicach.

donbagino

Posty: 15

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, warto osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się bardziej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

Gruszek2

Posty: 8