• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jaką szkołę polecicie any zrobić kurs na przewóz rzeczy !

Jaką szkołę polecicie any zrobić kurs na przewóz rzeczy !

Masakra, ile trzeba kursów skończyć i egzaminów zrobić, żeby w ogóle zacząć jakąkolwiek pracę. Dziś jestem na etapie szukania szkolenia na certyfikat kompetencji zawodowych. Branża transportowa, jakby co:) Ktoś już kończył taki kurs?

zdsakk87

Posty: 19

 
Z takich lepszych szkół to myślę, że pożądane byłoby odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Niesłychanie wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, gwarantują materiały dydaktyczne, zaś jeśli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

pawel-2910

Posty: 14

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis http://abc-szkolenia.com/. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeśli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc naprawdę wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, iż szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

kadajo

Posty: 20

 
Cóż mogę napisać – trzeba szukać:) Dobrze, iż tutaj pytasz, lecz też pożądane byłoby wśród znajomych wykonać mały sondaż. Poza tym, ja jestem zdania, iż dobrze też się przejść do konkretnych ośrodków szkoleniowych i zobaczyć jak oni tam pracują, a najlepiej to zagadać osób, którzy wychodzą po kursie:) Ja tak zrobiłem – porządny research to podstawa!

daniel105

Posty: 25

 
Witam w ten chłodny dzień :P Też muszę sobie ogarnąć ten papier z kompetencji zawodowych. Bez certyfikatu nic nie podziałam w branży, natomiast plany mam dość dalekosiężne...U mnie w Limanowej mamy taki punkt szkoleń, w jakim wszyscy moi znajomi sobie inne kursy porobili. Sporo osób tam chodzi, o czymś to świadczy. Tam gdzie są ludzie, tam jest przeważnie dobra jakość.

Sarev22

Posty: 17

 
Co do ADR to zależało mi na dostaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie poszukiwałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na abc-szkolenia.com. Zgrana firma, niezwykle mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Mnóstwo osobom niezwykle się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

Lipa08

Posty: 19

 
No z tego co widzę, to raczej problemów z idealnym kursem na ADR nie powinieneś mieć. Ja się też dopiero przymierzam do takiego szkolenia, trochę już szukałem, parę ludzi popytałem i generalnie mam kilka fajnych opcji na oku. Są firmy, jakie zapewniają zarówno ADR dla kierowców, jak też dla doradców, poza tym w jednym miejscu robią też kursy na nalewaki, zarówno full opcja.

youmakeme

Posty: 18