• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Nauka na prawko coś polecicie może tanio?

Nauka na prawko coś polecicie może tanio?

Od niedawna szukam nauki jazdy w warszawie. Już mam dość. Może znacie coś pewnego, kursy jazdy z instruktorami, których warto polecać innym.

żabka45

Posty: 10

 
Ja skończyłem kursy na prawo jazdy w warszawie w http://www.kameleon.waw.pl. Też miałem dylematy, co wybrać. Szkołę polecił mi kumpel, to i ja teraz polecam, bo naprawdę jest za co.

Bez chwalenia się egzamin zdałem za pierwszym razem.

Miklasz

Posty: 16

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła oferuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 zł, szkoły oferują różne promocje.

aligator3

Posty: 9

 
Opinie są cenne jeśli chodzi o poszukiwania porządnej nauki jazdy w warszawie. Niemniej jednak zawsze dobrze jest konsultować się bezpośrednio z kadrą w szkole i pytać o to, co najważniejsze. Już w samej szkole można zasięgnąć cennych opinii od kursantów.

superbu

Posty: 18

 
Dla uzyskania większej pewności prowadząc samochód jazdy doszkalające w warszawie to niesłychanie dobra sprawa. Polecam szczególnie tym, którzy mieli jakieś przerwy.

23_1234

Posty: 17

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednak porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za mnóstwo różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na jakiego instruktora trafisz, a nie w którym mieście robisz prawko.

21gregorek

Posty: 15

 
Na początku w szkołach jazdy w warszawie najlepiej pytać o cenę:) Potrafią się różnić. Znajomy ostatnio nieźle przepłacił, ponadto musiał domówić dodatkowe lekcje.

omen100

Posty: 7

 
Mnie również nie wystarczyła podstawa, by mieć pewność zdawania egzaminu państwowego. Dlatego musiałam dokupić sobie 10 dodatkowych jazd doszkalających w warszawie. No ale opłaciło się, państwowy zdałam za pierwszym razem, tyle, że za spore pieniądze. Polecam wziąć kilka dodatkowych lekcji, bo dużo pomagają.

Kowalski

Posty: 14

 
O instruktorach, którzy zajmują się nauką jazdy w warszawie można poczytać w necie opinie. To najlepsza forma wybrania najlepszego. Ja w swoim mieście też tak zrobiłam. Wobec tego trafiłam na profesjonalistę, który po drugie kochał to, co robił. Być może tylko wobec tego udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem.

wacław34

Posty: 11

 
O mętliku w głowie też mogłam powiedzieć, gdy szukałam kursów na prawo jazdy w warszawie, ale na szczęście udało mi się znaleźć dobrą szkołę. Zwłaszcza instruktora, który umiał objaśnić wszystko tak jak się należy i nie powodował dodatkowego stresu pomimo tego podstawowego, z jakim każdy się boryka.

KamiKAzeDBC

Posty: 14