• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Testy na Celnika, proszę o pomoc

Testy na Celnika, proszę o pomoc

Dzień dobry.

W jaki sposób wyglądają testy na certyfikat księgowego? Martwię się, że im nie sprostam.

Franuś

Posty: 9

 
Dzień dobry.

Testy do straży granicznej winny być moim zdaniem przede wszystkim aktualne – zwróć na to uwagę, gdy będziesz zamawiał zestaw, z którym będzie się uczył. Warto zwrócić także uwagę na to, aby dokonać zamówienia na sprawdzonej stronie, a więc takiej, jaka jest polecana poprzez innych kandydatów do pracy w straży granicznej.

Worms

Posty: 21

 
Dzień dobry. Wiele czytałem na temat tego, jak wyglądają testy do służby więziennej. Zdawałem sobie sprawę, że zakup najlepszych testów może w znacznym stopniu przybliżyć mnie do pracy w służbie więziennej. Moje przygotowania do egzaminu państwowego trwały blisko dwa tygodnie i zakończyły się pełnym sukcesem.

yarpen2

Posty: 15

 
Hejka.

Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, ile pytań obejmują testy na celnika. Niewiele osób ma świadomość, że to 576 pytań zamkniętych z odpowiedziami oraz 202 pytania otwarte, na które również musimy odpowiedzieć chcąc zdać pozytywnie egzamin.

Mi nauka zajęła ponad miesiąc i czekam na egzamin.

rz3zn!k

Posty: 13

 
Dzień dobry. Powiem szczerze, że wiele trudności sprawiły mi testy do straży granicznej. Warto zaznaczyć, że zawierają one między innymi ciekawe pytania psychologiczne, a także odpowiedzi na pytania w różnych językach. Musiałem się mocno postarać, aby zdać testy i jestem już pracownikiem straży graficznej :)

youmakeme

Posty: 18

 
Dzień dobry. Chcę zostać samodzielnym księgowym, a więc zacząłem naukę, w której pomagają mi testy na certyfikat księgowego. Mam świadomość, że to bardzo odpowiedzialne stanowisko, ale chcę podjąć wyzwanie. Słowa otuchy, które znalazłem na tym forum znacząco podniosły mnie na duchu :)

Adma567

Posty: 15

 
Hej. Jeśli chodzi o testy do policji to uważam, że fachowe przygotowanie umożliwiają materiały, które dostępne są między innymi w Internecie. Testy obejmowały około 315 pytań z najważniejszych sfer, a także inne pytania, które dotyczyły między innymi wiedzy ogólnej. Moje testy pokrywały się z tym, co trafiłem na egzaminie. Zamówiłem je tutaj: http://www.odpowiedzi.com.pl/10-testy-do-policji.html.

Fifeczek2

Posty: 9

 
Witam. Bardzo przydatne okazały się Wasze porady, które traktują na temat tego, jak wyglądają testy do służby więziennej. Nie mam wątpliwości, że bez Waszej pomocy w żadnym stopniu nie poradziłbym sobie z właściwym przygotowaniem do testu i jego pozytywnego zaliczenia.

pawelbin

Posty: 23