• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

programowanie dla dzieci szkolenia, polecicie w Barcelonie?

programowanie dla dzieci szkolenia, polecicie w Barcelonie?

Witam. Nie chcę żałować wydanych pieniędzy, zatem mam pytanie do rodziców, którzy posłali dziecko na programowanie dla młodzieży i są zadowoleni. To musi być pewna inwestycja w przyszłość dziecka :)

Akimer56

Posty: 2

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najważniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest bardziej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Cieszę się, że synowi podobają się zajęcia, na które bardzo chętnie chodzi.

Złoty

Posty: 14

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednakże pewna, iż trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci faktycznie się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

merylk67

Posty: 4

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie bez wątpienia wyśmienitą informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

francoo_00

Posty: 4

 
No i ekstra, że szkoła jest także w Barcelonie. Do tej pory nie mieliśmy tutaj nic tak rzetelnego pod kątem kursów dla dzieci w wieku szkolnym. Uczestniczymy od dwóch miesięcy i jesteśmy usatysfakcjonowani.

Olekk

Posty: 3

 
Zadowolenie mojego dziecka jest najistotniejsze. Odkąd zapisałam go do szkoły programowania dla dzieci, widzę, że jest niezwyklej pewny siebie. Szybko uczy się i chyba to jest jego pasja :) Raduję się, że synowi podobają się zajęcia, na które bardzo chętnie chodzi.

tubbytimmy1

Posty: 15

 
To jest świetna szkoła programowania w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Super instruktorzy, ciekawe zajęcia, dużo nauki i zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Galagda

Posty: 11

 
To zależy w jakim regionie mieszkasz :) Moja córka chodzi na kurs programowania dla dzieci w Barcelonie. To szkoła, która powstała nie tak dawno u nas, ale z tego, co się orientuję, to jest w każdym dużym mieście w Polsce. Chwalę sobie tę placówkę, bo córcia wiele się tutaj uczy i dobrze bawi.

Kitas

Posty: 10