• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Siemens kurs podstawowy, gdzie ?

Siemens kurs podstawowy, gdzie ?

Czy waszym zdaniem warto uczęszczać na kurs programowania sterowników siemens s7 czy jest to strata czasu?

CAUCHETWERE

Posty: 7

 
Moim zdaniem nauka programowania sterowników siemens z kursów wideo jak najniezwyklej ma sens i moim zdaniem jak najniezwyklej powinieneś zainteresować się tego typu kursami.

Kiziak

Posty: 19

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i obecnie pracuję w fachowej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

TomekK

Posty: 12

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci kurs siemens s7 ponieważ jest on doskonały do tego aby zdobyć najpotrzebniejszą wiedzę z zakresu programowania sterowników marki siemens.

Waka Waka

Posty: 18

 
Jeżeli szukasz naprawdę dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, że krótki to naprawdę przekazuje ogromną ilość informacji i jest naprawdę bardzo wysokiej klasy.

Biforr23

Posty: 21

 
Osobiście sam korzystałem z kursów siemens i moim zdaniem można się z nich rzeczywiście bardzo mnóstwo nauczyć jeżeli chodzi o programowanie sterowników tej marki i pracę w branży związanej z tego typu sterownikami.

borek149

Posty: 5

 
Sam jestem programistą sterowników siemens i zaczynałem od darmowych szkoleń siemens więc moim zdaniem są one naprawdę warte uwagi i polecam je każdej osobie która zaczyna. Dzięki nim poznasz podstawy oraz przede wszystkim dowiesz się czy programowanie tego typu sterowników faktycznie Cię interesuje i faktycznie jest dla Ciebie.

michas901

Posty: 26

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o kurs siemens s7 to nie ma tutaj znaczenia wiek a chęci do nauki i jeżeli nie brakuje Ci chęci to moim zdaniem powinieneś spróbować takiego kursu.

superbu

Posty: 18

 
Programowania w mojej opinii możesz nauczyć się w każdym wieku. Decyzja o rozpoczęciu nauki powinna jednak wypływać z serca ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie wytrwać w swoim postanowieniu i faktycznie przyłożyć się do nauki i wynieść ze szkolenia siemens naprawdę wiele, w przeciwnym razie odradzam Ci uczestnictwo w tego typu szkoleniu.

Marti

Posty: 22

 
W nauce programowania moim zdaniem nie tyle chodzi o sam kurs a o Twoją motywację do nauki. Jeśli Ci jej brakuje to moim zdaniem nawet na najlepszym kursie nie będziesz w stanie nauczyć się programowania i na Twoim miejscu najpierw zadałbym sobie pytanie czy faktycznie chcę to robić i czy faktycznie jestem w stanie poświęcić się dla nauki tego.

Wacław

Posty: 18