• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szkolenie S7-1500 TIA Portal, polecicie ?

Szkolenie S7-1500 TIA Portal, polecicie ?

Czy polecacie może jakiś konkretny ośrodek szkoleniowy w Warszawie, który oferuje dobre kursy z techniki napędowej i środowiska TIA Portal? Szykuje mi się dobry etat, lecz chciałbym przypomnieć sobie sporo rzeczy w tych sprawach.

mario72k

Posty: 1

 
Możesz spróbować tutaj http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/komunikacja-tia-portal/. Polecam, bowiem sam kończyłem tutaj szkolenie stacjonarne z programowania PLC.

Warszawiak

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o szkolenie stacjonarne w Poznaniu, to widziałem wiele interesujących ofert. Na razie z niczego nie korzystałem, lecz słyszałem, iż szef chce nas troszkę podszkolić w kilkanastu sprawach. W sumie dobrze, bowiem w automatyce przemysłowej samodzielne śledzenie postępu i indywidualna nauka są według mnie niemożliwe.

Michałek

Posty: 3

 
Nie mam sprawdzonych informacji, a chciałbym skorzystać ze szkolenia, które naprawdę będzie w porządku. Na początek pomyślałem o kursie podstawowym z programowania w języku lad siemens simatic s7 300 w tia portal.

Rico

Posty: 8

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, natomiast powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeżeli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

wrrraak22

Posty: 6

 
Na rynku pracy brakuje programistów. Wiem, bo u nas też szukają kilku pracowników. Pewnie każdy kurs stacjonarny będzie pomocny w powtórzeniu podstaw i nauczeniu się czegoś nowego.

daruu

Posty: 15

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

Dzidzia

Posty: 7

 
Zacznę od kursu zaawansowanego, bo jakoś z programowaniem w scl mam trochę problemów. Nie są mi obce sterowniki siemens simatic s7 1200, natomiast należałoby przygotować się z tego tematu najlepiej, jak tylko można. Nie chciałbym być pracownikiem niższego szczebla :D

propek1

Posty: 6