• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pizzeria w Bydgoszczy, polecicie ?

pizzeria w Bydgoszczy, polecicie ?

Witam. Znacie jakąś pizzerię w Bydgoszczy, która ma znaczny wybór pizz wegetariańskich. Nie gustuję w mięsnym menu, a jak się okazuje nie ma żadnych fajnych ofert bezmięsnych. Piszcie i polecajcie. Z góry dziękuję.

Kruk

Posty: 4

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, ale ogólnie lubię wegetariańskie. Nie bardzo pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz więcej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

Kasia

Posty: 5

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

johan111

Posty: 17

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj www.piratto.pl. Wyśmienity lokal w Bydgoszczy, do którego też należałoby wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, albowiem rzeczywiście należałoby. Polecam również ze względu na niezwykle szybki dowóz.

Rico

Posty: 4

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Rzeczywiście ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do jakich chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Ale o pizzerii, jaka jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

namok

Posty: 4

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. W szczególności jak twoi goście rozpoczną domawiać coś z menu ;)

Black_Riot

Posty: 4