• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Black_Riot

Posty: 1

 
Zawsze sprawdzaj markę kosmetyków pod kątem zaufania klientów, bo niektórzy producenci wykorzystują filozofię eko, żeby golić nieświadomych z kasy ;)

Gucio

Posty: 4

 
Weź pod uwagę, że kosmetyk naturalny się wchłania, a nie zatyka, a to jest jednak wielka różnica dla skóry.

dubuś_90

Posty: 6

 
W mniej więcej 20 złotych sama sobie stworzysz kosmetyk naturalny na bazie dodatków z katalogue-naturalne.pl. Dla mnie ten sklep to było duże odkrycie mniej więcej rok temu. Teraz zaczynam prowadzić bloga ze sposobami na naturalną pielęgnację. Warto pokombinować i tworzyć własne zestawienia. Używam olejków eterycznych, certyfikowanych baz kosmetycznych i ewentualnie ekstraktów o potwierdzonym działaniu.

Gumis

Posty: 7

 
Popatrz, jakie składniki ludzki organizm traci wraz z wiekiem. Niektóre rzeczy można tylko wprowadzić od zewnątrz, chociażby kolagen. Z tego powodu kosmetyki naturalne tak dobrze działają.

Asia

Posty: 3

 
Aromaterapia w połączeniu z kosmetykami naturalnymi chyba najlepiej się u mnie sprawdza. Stworzyłam sobie takie mini SPA w dużej łazience. Jak mam czas to testuję różne kosmetyki, bo dość ciekawe teraz robią na bazie ekstraktów roślinnych. Takie kosmetyki najbardziej lubię.

Boss

Posty: 5