• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Gdzie można bardzo tanio wziąć testery najlepszych marek perfum? Najlepiej coś do długoterminowej współpracy, bo jednak często zmieniam zapachy, a teraz ceny w drogeriach to mnie przeraziły.

Grażyna12

Posty: 2

 
Czasami niszowe marki faktycznie lepiej się sprawdzają od tych najpopularniejszych, bo chcą się wybić jakością. Nowe serie z tego powodu warto, jak najbardziej testować.

Yuri20

Posty: 6

 
Jak nie kupujesz perfum w prezencie komuś to tester wydaje się optymalnym wyborem i większość producentów potwierdza, że testery jakościowo może są nawet lepsze od standardowych zapachów. Mają przecież skłaniać do zakupu, prawda?

Adma567

Posty: 18

 
Nie wiem, o co niektórym chodzi z tymi testerami. Normalnie można używać, luz i wysoka jakość :)

labuh

Posty: 8

 
Ich testery https://www.testerownia24h.pl niczym się dosłownie nie różnią od oryginalnych zapachów, więc spokojnie możesz brać. Sprawdzałam już wiele marek i za każdym razem ok.

ZaNK3R

Posty: 11

 
W perfumach oczywiście masz najwięcej zapachu. Tak się przyjęło już w branży. Najmniej w wodach toaletowych. Wszystko zależy, na jaką okazję używasz. Perfumy oryginalne wypadałoby jednak dokupić sobie na jakieś wieczorowe wyjścia.

Boberkowy

Posty: 8

 
Nigdy w testerach nie miałem korka, ale o tym sklep internetowy powinien wcześniej uprzedzić.

Yuri20 

Posty: 6