• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

lubiana classic, jaki sklep ?

lubiana classic, jaki sklep ?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi solidny sklep z porcelaną, który proponuje sprzedaż w sieci?

Klaudi

Posty: 4

 
Ze swojej strony mogę zarekomendować wyłącznie garnki Silesia, które kupić możecie między innymi tutaj: https://hurtowniaporcelany.pl/252-garnki-silesia. Polecam.

Wariat

Posty: 7

 
Polecam zwrócić uwagę, w jaki sposób prezentuje się porcelana chodzież iwona, która spełniła moje wymagania. Pragnę zaznaczyć, iż nie musiałem zapłacić za nią ponadprzeciętnie wysokiej kwoty. Uplasowała się ona “w normie”, jak na taką jakość.

matek562

Posty: 3

 
Niełatwo było mi wybrać odpowiedni sklep z porcelaną, aczkolwiek jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na to forum dyskusyjne. Wasze rekomendacje były niesamowicie pomocne, ponieważ dzięki nim od razu wiedziałam, który sklep jest godny uwagi.

klosert

Posty: 14

 
Oczekiwaniom także moim, jak i wszystkich domowników sprostała duo porto porcelana. Wiadomo, iż trzeba było za nią zapłacić nieco wiecej niż wszystkie marketowe produkty, lecz było pożądane byłoby bez dwóch zdań.

michooo56

Posty: 10

 
Mojej znajomej bardzo spodobała się kolekcja porcelany ćmielów rococo, którą wykorzystuję, gdy przyjdą do mnie goście. Nie powiem, aby kosztowała mało, ale cena jest adekwatna do jakości produktów :)))

lalunia333

Posty: 3

 
Pozytywnie zaskoczyłem się, jeżeli chodzi o porcelanę lubiana celebration. Zawsze wydawało mi się, iż chcąc zdobyć niezwykle wysokiej jakości produkt trzeba zapłacić krocie. To jednakże nieprawda. Pozdrawiam.

Dagmara87

Posty: 16

 
Szukacie klasycznej porcelany? Domniemam, że Waszym oczekiwaniom sprosta kolekcja lubiana classic. Zaryzykowałam kupując ją przez sklep internetowy i jestem usatysfakcjonowana. Wysoka jakość w korzystnej cenie - to coś, co bardzo lubię! :-)

czerwien44

Posty: 9

 
Gorąco rekomenduję, abyście zwrócili szczególną uwagę na porcelanę chodzież akcent, jaka jest warta każdej wydanej na nią złotówki. Jestem o tym przekonana, albowiem użytkuję ją od kilku miesięcy i nie dostrzegłam absolutnie żadnej wady. Bez wahania polecam, bowiem ponownie również bym ją nabyła. Miłego dnia.

czes212

Posty: 17