• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kurs PROFINET Siemens S7-300 Step7, polecicie ?

Kurs PROFINET Siemens S7-300 Step7, polecicie ?

Polecacie może jakiś dobry kurs dotyczący Safety – Step7? Nie tak dawno odbyłem szkolenie z podstaw programowania sterowników i myślę, iż ten dodatkowy kurs poszerzyłby moje umiejętności. Czekam i z góry dziękuję.

jonek91

Posty: 1

 
Sporo wiedzy znalazłem w Internecie. Niemniej jednak bez ćwiczeń nie ma mowy, żeby nauczyć się wszystkiego o step7 i sterownikach. Potrzebny mi jakiś dobry kurs stacjonarny. Najlepiej w Katowicach, bo tutaj mam niedaleko. Widziałem, że takie szkolenia trwają kilka dni i później przesyłają ci jeszcze wideo.

Ananasek4

Posty: 4

 
Wszystkim przyszłym automatykom polecam to szkolenie i właśnie konkretnie tę firmę http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1200/. Dzięki ich pomocy wreszcie mogę powiedzieć, iż znam się na sprzęcie siemens simatic s7 1500.

Babeczka

Posty: 2

 
Bez skutecznej powtórki wiedzy i bez ćwiczeń niewiele zdziałam. Szykuje mi się dobra robota, ale muszę powtórzyć sobie wszystko, co jest ważne w temacie programowania SIMATIC S7-300. Nie wiem, jaki kurs będzie lepszy na poziomie podstawowym, czy coś wyżej. Co myślicie?

maniek

Posty: 2

 
Nie ma sensu inwestować w początki, jak masz je już za sobą. Każdy kurs zaawansowany dotyczący programowania w lad dla sprzętu siemens simatic s7 300 step7 będzie dla ciebie o niebo doskonalszy.

Maciusinski

Posty: 15

 
Naukę automatyki najlepiej zacząć od szkolenia z programowania SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy. Moja przygoda zaczęła się od książki :), ale naturalnie najlepiej ukończyć kurs w Poznaniu.

batmann

Posty: 2

 
Skoro polecasz, to na pewno sprawdzę, zadzwonię i dowiem się coś bliżej. Nie ukrywam, że jestem w tej dziedzinie dopiero początkujący, więc muszę zacząć od podstawowego szkolenia. Później na pewno zdecyduję się na kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 1500.

MisiekKce

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o początki, to rzeczywiście jest trudno bez praktycznych ćwiczeń. Kiedy zaczynałem przygodę ze sterownikami nawet po przeczytaniu wielu książek, nie miałem rozeznania. Pomógł mi kurs podstawowy wincc flexible.

Budowlaniec

Posty: 7

 
Będę pracował na siemens simatic s7 1500. Muszę przypomnieć sobie całą istotną wiedzę. Byłbym niezwykle wdzięczny za pomoc w odszukaniu ciekawego zaawansowanego kursu, który będzie opierał się bardziej na praktycznej części, bowiem teorie można znaleźć wszędzie. Powstało mnóstwo fajnych blogów no i można nabyć dobre książki.

donbagino

Posty: 20

 
A mają jakieś filie w innych miastach? Jestem z Poznania. Mam zamiar dokształcać się w dziedzinie PLC, ale jeśli miałbym już skorzystać z jakiego kursu, to muszę mieć pewność, że gwarantują dużo praktyki. Poczytać o komunikacji step7 mogę sobie w książkach czy na blogach. Interesuje mnie praktyka na sprzęcie.

TomekK

Posty: 9