• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wkłady foliowe producent, polecicie ?

wkłady foliowe producent, polecicie ?

Które przekładki foliowe polecacie? Zależy mi na solidnym zabezpieczeniu palet, natomiast nie tylko. Może jakiś sprawdzony adres producenta? Czekam i liczą na pomoc. Z góry niezwykle dziękuję za zainteresowanie tematem.

donbagino

Posty: 4

 
Polecam prosto u producenta. Najlepiej mieć dostęp do jednego gościa, jakiejś konkretnej oferty kapturów foliowych na śląsku i tego się trzymać. Można w ten sposób skorzystać z rabatów ;)

hihi45hihi

Posty: 9

 
Koszty są znaczące :) Co do tej kwestii nie mam żadnych zastrzeżeń. Gdy kupowałem worki na selektywną zbiórkę, zwracałem spostrzeżenie na ceny, bowiem potrzebowałem dużą ilość tego asortymentu. Też szukam. Jak coś znajdę korzystnego, odezwę się.

pioner

Posty: 4

 
Możesz poczytać opinie. Dowiesz się, co i jak. Jeśli chodzi o worki foliowe, to na bank musisz pamiętać, że będą one różniły się jakością. Gdy potrzebowałem tego typu asortymentu w gigantycznych ilościach, uderzyłem prosto do producenta.

MisiekKce

Posty: 7

 
Jak szukacie worków foliowych na towar czy odpady, to polecam tę ofertę http://www.karolinex-worki.pl. Profesjonalny producent, który ma wiele koniecznego asortymentu dla różnych zakładów przemysłowych.

amrmas22

Posty: 9

 
No właśnie, a mnie zależy, żeby praca przebiegała szybko i sprawnie. Pewnie najlepiej kierować się do producentów, albowiem tu jest pewność, iż cię nie oszukają :) jak coś, to możecie pisać, kogo polecacie, jaki asortyment itd. Zamiast typowych solidnych dużych worków na big bagi, konieczne mi będą przekładki na paletę.

Kowalski

Posty: 12

 
Najlepsze są kaptury foliowe polietylenowe. To materiał, który jest świetny, jeśli chodzi o odporność na warunki atmosferyczne. Jak worki ochronne będą ci stały na zewnątrz i to dość długo, to zdecyduj się właśnie na ten rodzaj. U nas się sprawdza nawet w zimę, deszcz czy śnieg.

Wielki Duch

Posty: 16

 
Możesz poczytać opinie. Dowiesz się, co i jak. Jeśli chodzi o worki foliowe, to na bank musisz pamiętać, że będą one różniły się jakością. Gdy potrzebowałem tego typu asortymentu w dużych ilościach, uderzyłem prosto do producenta.

Black_Riot

Posty: 8