• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

lubiana classic, jaki sklep ?

lubiana classic, jaki sklep ?

Dzień dobry. Muszę spytać o garnki Silesia. Niesłychanie mi się spodobały, jeżeli chodzi o design. Czy rzeczywiście są tak funkcjonalne, jak piszą o nich? Mam nadzieję, że pomożecie dokonać sprawdzonego wyboru.

QQrydza

Posty: 1

 
Super sklep z porcelaną i naczynia Ćmielów Rococo, jakich szukałam w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie https://hurtowniaporcelany.pl/57-cmielow-rococo-biale. Sklep polecam. W wypadku tego rodzaju zakupów, koniecznie liczą się właśnie takie sprawdzone miejsca.

ilor45

Posty: 14

 
Mnie odpowiada Lubiana Opera. Cenię sobie nowatorskie rozwiązania, a te naczynia rzeczywiście spełniają moje oczekiwania. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości i wykonania. To porcelana perfekcyjnej klasy, którą polecam każdemu.

anna43

Posty: 14

 
Osobiście wolę białą niedekorowaną porcelanę, dlatego zdecydowałam się na Chodzież Iwona bez żadnych motywów. To kapitalna polska porcelana, którą można użytkować w zmywarkach.

daron64

Posty: 17

 
Też będę musiała kupić taki serwis obiadowy. Zbliżają się chrzciny, które koniecznie muszę wyprawić jednak w domu. Najlepszy będzie chyba dla 24 osób. Skorzystam z takiego również na co dzień i będzie na zapas, jak się coś potłucze :) Widziałam w jednym sklepie z porcelaną wiele ciekawych propozycji. A wy jaką markę polecacie?

Boberkowy

Posty: 4

 
Odwiedziłam ostatnio super sklep z wyposażeniem do domu. Urzekła mnie zastawa stołowa Chodzież Akcent. W moim przypadku sprawdziłaby się najlepiej. Właśnie szukałam czegoś zupełnie nowoczesnego, co będzie pasowało do wystroju nowego domu. Chodzież to chyba dobra marka? Jak sądzicie? Piszcie, jak macie jakieś opinie.

nero45

Posty: 12