• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Koledzy, jest sprawa. Suplement powiększajacy libido, co byście doradzili? Nie ukrywam że wiek już robi swoje i trochę mam obniżone moce przerobowe, a kiedyś to człowiek by mógł cztery razy po dwa razy i nad ranem jeszcze raz :)

Miki789

Posty: 1

 
Warto pomyśleć o czymś takim jak dr Penigreat. Nie jest to ani drogie specjalnie zwłaszcza jak się porówna z innymi preparatami na potencję, ani nie jest to sama chemia jak inne środki a swoje robi. Ja na pewno widzę u siebie większą taką seksualną moc i energię, ostatni raz coś takiego czułem na studiach...dobre 15 lat temu :P

amrmas22

Posty: 9

 
Jest wysyp róznych preparatów poprawiających to i owo, trzeba być na pewno ostrożnym i też patrzeć dość detalicznie na składy różnych środków, co oni tam pakują do środka tych swoich pastylek.

gurus44

Posty: 18

 
Kobiecie to nigdy nie można wierzyć tak na 100 procent. Jeśli mówią że rozmiar nie ma znaczenia to nie byłbym pewny że to prawda. :)

Black_Riot

Posty: 8

 
z tego co ostatnio czytałem gdzieś w necie to ponad połowa lasek udaje orgazm. Masakra. Nawet jakby te statystyki były trochę zniekształcone i byłoby to tylko 30 procent to i tak bardzo dużo. Zgroza!

eryczek

Posty: 8

 
Ogólnie zawsze warto coś poprawić jeśli jest taka możliwość. Moja żona wygląda na zadowoloną z seksu ze mną, ale z kobietami to niczego nie można być pewnym tak do końca :P

namok

Posty: 9

 
Ciężko coś doradzić, bo też niczego konkretnego nie stosowałem. Raczej staram się po prostu dbać o siebie, w miarę zdrowo i regularnie jeść, czasami pójdę pograć w tenisa z kumplami, także jestem w ruchu i potem ten energii w nocy wcale nie brakuje :P

Mr Frog

Posty: 11

 
Prawda jest taka że organizm u kobiety wywołuje się długo i też potrafi trwać długo..u mężczyzn to wszystko działa zupełnie inaczej. Jakoś to wszystko zostało przez naturę pomyślane na opak.

Biforr23

Posty: 19

 
Nie mam problemów ze swoimi centymetrami, myślę, że nie jest źle tak patrząc w porównaniu z innymi kolesiami. Wiadomo że czasami się korzystało z róznych publicznych pryszniców choćby na basenie i czasami człowiek rzucił okiem na sprzęt u kolegi naprzeciwko to nigdy mnie ten widok w kompleksy nie wpędzał :P

KHOT

Posty: 15

 
I tak mamy dobrze że żyjemy w Polsce a nie w Chinach bo tam statystyczne mają ponoć wyjątkowo słabe te wymiary :PP U nas nie jest pod tym względem źle, także kobitki nie powinny narzekać. :)

AlllB

Posty: 23