• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie kupujecie maseczki

gdzie kupujecie maseczki

Nie chodziłam przyznam w maseczkach, ale u mojej mamy w pracy zakażenia ostatnio, uwierzyłam, coś się dzieje i szukam dopasowanych idealnie do twarzy modeli. Podeślijcie info.

Krzyś3232

Posty: 1

 
Chodź lepiej, bo mandat można zapłacić, jak nie chodzisz. Ludzie ludzi już pilnują.

deruner56

Posty: 5

 
Maseczki najlepiej nie dotykać, jak już nosisz, a wiele osób popełnia ten błąd, że ciągle poprawiają na twarzy.

Kobitka22

Posty: 4

 
Służba zdrowia na granicy wydajności, więc lepiej ogarnąć maseczkę dobrą i nie narzekać. U siebie ograniczam wychodzenie z domu w ogóle.

Buła

Posty: 6

 
Do przychodni zamawialiśmy od nich niedawno http://pro-mask.pl/ to ogarniają bardzo duże pakiety ogólnie. Można się dogadać, maseczki ergonomiczne, jeżeli można tak powiedzieć. Chronią dobrze. Oczywiście trzeba poczytać, dopasować do twarzy, właściwie się obchodzić i odświeżać.

Miki

Posty: 6

 
Trochę mi uwierają maseczki, ale chodzę. Jakie inne wyjście? Nie ma już innych alternatyw.

dabuj45

Posty: 8

 
Niby w dziurkowanych kominiarkach też możesz chodzić, ale czy to jest do końca bezpieczne pod kątem zdrowotnym? Nie bardzo.

Lalka

Posty: 2

 
Większość i tak chyba chodzi, żeby na mandat się nie narazić. Niedługo pewnie znowu lockdown, dożyliśmy ciekawych czasów.

zimek123456

Posty: 3

 
Można się przyzwyczaić, wiadomo. Jak masz wygodną maseczkę to po chwili zapominasz. Całe szczęście, że habituacja działa, bo bym chyba zwariowała w pracy z tymi maseczkami.

Jasio

Posty: 23

 
Miałem u siebie przypadek, że gość mandat zapłacił, a miał szalikiem twarz zasłoniętą. Policjant tego nie uznał i podkreślił istotność maseczki. Z koniem lepiej się nie kopać, nie w tych czasach.

Kitas

Posty: 3