• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pokoje zagadek na Śląsku - POMOCY!!

Pokoje zagadek na Śląsku - POMOCY!!

Hej, a co to takiego dokładnie te real life escape games. Miejmy nadzieję, iż nie dadzą nam tam umrzeć. Czytałem troszkę o tym. Jestem ciekawy, jak tam faktycznie jest. Podzielcie się wrażeniami, jak byliście tam.

mJaUrVcEin

Posty: 8

 
Trzeba wszystko dobrze przeanalizować, połączyć fakty tak jak w grze komputerowej. Tyle tyko, że w real life escape games emocje sięgają czasami zenitu. Wiecie chyba o co chodzi. Masz wszystko na wyciągnięcie ręki, prawdziwy klimat, mistrzostwo. Mnie się podoba.

innaret

Posty: 20

 
Taki escape the room masz na śląsku. Sam nie korzystałem, ale z tego co inni mówią i piszą musi być naprawdę ekstra. Pewnie na weekend to trudno jest znaleźć wolne miejsce. Ale na pewno skorzystam, szkoda takiej okazji przepuścić.

Odi

Posty: 8

 
Taki escape the room masz na śląsku. Sam nie korzystałem, lecz z tego co inni mówią i piszą musi być rzeczywiście ekstra. Pewnie na weekend to trudno jest odnaleźć wolne miejsce. Natomiast na pewno skorzystam, szkoda takiej okazji przepuścić.

johncena67

Posty: 11

 
Tam po prostu trzeba przyjść. Nie ma co zdradzać, jak jest w real life escape games. Osobiście trzeba to przeżyć. Fajnie, iż w grupie, fajnie, iż taka sceneria. Generalnie pomysł w dechę. Jedynie co to polecać oprócz wypadu do kina. Takich emocji nie znajduje się za rogiem. Ciekawi niech rezerwują już miejsca.

seweryn

Posty: 8

 
Oj dawno o czymś tak ekstra jak pokoje zabawek nie słyszałem. Widać, że się podoba i jest dużo chętnych. Będę też musiał skorzystać z takiej rozrywki.

Laleczka

Posty: 10

 
Koniecznie trzeba tam być. Akurat my byliśmy w kopalni. To pokój zagadek, który zaproponował nam kolega. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, dlatego polecam wam kochani oprócz kina czy piwka w pubie. Trzeba się nieźle nagłowić, niemniej jednak jest pote satysfakcja i to podobało mi się najbardziej.

Kasia

Posty: 4

 
Na swój interes proponuję escape the room franczyza http://www.openthedoor.net.pl. Mam wielką ochotę na taki biznes. Świetna sprawa, samemu można się nieźle pobawić.

Mniszek

Posty: 12

 
Ja muszę się przyznać, że się bałam. Jakbym była sama w real life escape game to z całą pewnością zakończyłabym grę przed końcem. W którymś momencie zabrakło nam już pomysłów, a …........ nie chcę zdradzać, niemniej jednak polecam.

omen100

Posty: 6