• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Outlast ii, szukam !!!

Outlast ii, szukam !!!

Ktoś z was grał już w najnowszą część mass effect i jest w stanie powiedzieć coś na jej temat? Fabuła jest wciągająca czy raczej nudzi się po stosunkowo krótkim czasie? Zastanawiam się nad kupnem tej gry i dlatego też szukam informacji na jej temat.

Worms

Posty: 8

 
Miałem już okazję zagrać w najnowszą wersję mass effect i jako, iż jestem fanem całej serii to zrobiła ona na mnie faktycznie dobre wrażenie. Rzeczywiście doskonale bawiłem się w tej grze i spędziłem w niej sporo czasu. Moim zdaniem dlatego postawienie na tę produkcję ma jak najbardziej sens i jest faktycznie korzystne.

Worms

Posty: 11

 
W kwestii pobierania gier komputerowych to pożądanych stron najlepiej poszukać na różnego rodzaju forach internetowych bądź wpisują w wyszukiwarce frazy typu styx shards of darkness download, dzięki którym możliwe jest odszukanie stron, na jakich do pobrania zupełnie za darmo dostępna jest właśnie ta produkcja. Warto wobec tego poszukać takich rozwiązań dla siebie.

fertuś45

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o świetną zabawę to gra sniper ghost warrior 3 moim zdaniem jak najbardziej zabawę zapewnia. Moim zdaniem wybranie jej dla siebie jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę i można być z tej produkcji naprawdę bardzo zadowolonym.

Abaddon616

Posty: 14

 
Zdecydowanie polecam każdej osobie, która nie ma co robić w wolnym czasie zabawę w grach komputerowych. Jest ona naprawdę przyjemna i niesie za sobą gigantyczną radość i zadowolenie. Postawienie na tego typu produkty dla siebie ma dzięki temu jak najbardziej sens.

Black_Riot

Posty: 7

 
Obecne gry komputerowe są moim zdaniem znacznie wyższe niż te starsze. Tym samym zdecydowanie polecam wybieranie właśnie tych najnowszych produkcji dla siebie.

pawel253

Posty: 15

 
Mass Effect Andromeda to naprawdę świetna gra jeżeli chodzi o gatunek RPG. Sam pobrałem tę grę ze strony: http://pobierzgry24.pl/mass-effect-andromeda-download-pelna-wersja-pc/. Następnie przez długi czas bawiłem się w tej produkcji.

kadajo

Posty: 22

 
Moje dzieci świetnie bawią się grą farming symulator 2017. Jest to naprawdę doskonała produkcja, na jakiej można niezwykle sporo zyskać. Wyśmienicie przy tym sprawdza się w wypadku dzieci i jest odpowiednią grą dla nich ze względu na brak jakiejkolwiek przemocy.

Anno Domini

Posty: 25

 
Moje dzieci świetnie bawią się grą farming symulator 2017. Jest to naprawdę świetna produkcja, na której można bardzo dużo zyskać. Idealnie przy tym sprawdza się w przypadku dzieci i jest odpowiednią grą dla nich ze względu na brak jakiejkolwiek przemocy.

donbagino

Posty: 15

 
Osobiście jestem wielkim fanem gier z gatunku RPG. Takie gdy jak mass effect andromeda to produkcje, w jakich zawsze znakomicie się bawię. Najnowsza odsłona tej serii nie zawiodła mnie i jestem z niej naprawdę usatysfakcjonowany. Tak naprawdę jest to niezmiernie dobra gra.

omen100

Posty: 24