• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf ślubny Włocławek, znacie ?

fotograf ślubny Włocławek, znacie ?

Którego fotografa ślubnego z Kruszwicy polecacie? Mamy poważny kłopot. Wszędzie już pozajmowane terminy. Ślub owszem z nagłej decyzji :D Lecz może jeszcze da się coś załatwić w tym temacie?

opert34

Posty: 3

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych możliwości. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

Lupusx

Posty: 14

 
Wcześniejsza rezerwacja fotografa ślubnego w Strzelnie da ci spokojną głowę. Nie ma tu zbyt wiele usług, więc możliwe, iż będzie trzeba się rozejrzeć już właśnie rok wcześniej. Zwłaszcza, iż zwyczajnie chodzi o ciepłe miesiące :) Polecam wziąć się za sprawę wcześniej, albowiem na ostatnią chwilę nikt raczej w tej sytuacji nie działa.

edyta123

Posty: 7

 
To nie za wcześnie? Nie orientuję się w temacie fotografa ślubnego w Radziejowie, ale nie myślałam, że to będzie takie trudne. W planach ślub w 2019 roku :) Czy już mam pytać, dzwonić i zaklepywać? Napiszcie, bo nie chciałabym później znaleźć się w poważnym problemie.

Worms

Posty: 10

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://www.fotoquznia.pl. Profesjonalista, a poza tym niezwykle miła osoba. Kapitalna współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, że ma terminy, więc pożądane byłoby sporo wcześniej.

udziec

Posty: 8

 
Wiem, iż tak jest. Jeden fotograf ślubny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego zdjęcia, jakie ma na stronie, natomiast też widziałam zdjęcia z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, iż termin wesela zmienię ;) Szkoda, iż nie wiedziałam uprzednio. Mam nadzieję, iż coś znajdę.

adamu90

Posty: 9

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, że tutaj jest kilka ciekawych szanse. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

Kitas

Posty: 12

 
Rok lepiej rzeczywiście rok wcześniej zarezerwować sobie fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Tu są oni dość mocno rozchwytywani :D Na ostatnią chwilę nie polecam, bo wiadomo, że to nie ma sensu. No chyba, że ktoś podjął decyzję i ślub musi być natychmiast :)

eloop

Posty: 14

 
Rok lepiej faktycznie rok uprzednio zarezerwować sobie fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Tu są oni dość mocno rozchwytywani :D Na ostatnią chwilę nie polecam, albowiem wiadomo, iż to nie ma sensu. No chyba, iż ktoś podjął decyzję i ślub musi być natychmiast :)

Marti

Posty: 10

 
Wielu dojeżdża, ale oczywiście musi im się to opłacić. Moja siostra potrzebowała fotografa ślubnego z Radziejowa i nie udało jej się znaleźć nikogo na miejscu. Zamówili u kogoś innego. Fotograf dojechał, ale rzeczywiście musieli zapłacić trochę grosza więcej. Dlatego warto szukać wcześniej.

Miki

Posty: 5