• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf ślubny zielona góra, szukam !

fotograf ślubny zielona góra, szukam !

Cześć. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostają zdjęcia ślubne w Zielonej Górze? Czym powinienem się kierować na etapie wyboru fotografa?

89ostry89

Posty: 5

 
Chętnie zaprezentuję Wam wykonane dla nas fotografie ślubne w Zielonej Górze. Mam porównanie, bowiem znajomi brali ślub w tym samym czasie. Muszę przyznać, iż nasze fotografie są zdecydowanie niezwyklej spektakularne, choć mogę nie być w 100% obiektywny.

Marys56

Posty: 9

 
Po lekturze Waszych wypowiedzi mam zdecydowanie szerszy pogląd na sprawę, a mianowicie wybór fachowca, który wykona dla nas zdjęcia ślubne w Zielonej Górze. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować.

Worms

Posty: 7

 
W moim wypadku zdjęcia ślubne w Zielonej Górze wykonywał dla nas znajomy. Stanął on na wysokości zadania, aczkolwiek przede wszystkim ze względu na fakt, iż posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje naprawdę solidnym sprzętem.

labuh

Posty: 9

 
Wychodzę z założenia, iż to definitywnie najlepszy fotograf w Zielonej Górze: kr-foto.pl. Dwukrotnie korzystałem z jego usług i nie zawiodłem się. Podobną opinię na jego temat mają także moi znajomi. Myślę, iż nie zawiedziecie się na jakości jego usług :-)

E-GOista

Posty: 7

 
Nie wiedziałem, jakie wynagrodzenie pobiera fotograf w Zielonej Górze. Postanowiłem skontaktować się z kilkoma przedstawicielami tej profesji - teraz wiem absolutnie wszystko :)

Adi666

Posty: 16