• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

laboratorium fotograficzne M1, polecicie ?

laboratorium fotograficzne M1, polecicie ?

Mam pytanie o odbitki w M1. Czy tu można mieć pewność, iż robią to dobrze. Mam do wywołania mnóstwo fotografii dzieci i chciałabym, żeby nadawały się do albumu i na pamiątkę :) Jak coś wiecie, piszcie. Dziękuję.

Trener

Posty: 4

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba trochę poczekać :), bowiem mają dużą liczba klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, bowiem tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na rzeczywiście porządnych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają profesjonalne laboratorium fotograficzne. Zawsze niezwykle miła obsługa.

Czarek

Posty: 13

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, które zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

Lalka

Posty: 6

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bo już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak korzystne, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą ilość zdjęć do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

Dagmara87

Posty: 10

 
U mnie podobnie. Jak mam zrobić zdjęcia do dokumentów, jestem chora :D Z góry wiem, że będzie kiepskie ;) W Krakowie jest sporo punktów, ale jeszcze nigdy nie trafiłam na profesjonalnego fotografa, który należycie podszedłby do sprawy. Teraz mają tyle możliwości retuszu. Jak coś, to piszcie i polecajcie.

Odi

Posty: 9

 
Niezwykle rzetelne miejsce http://fotograf-m1.pl. To fotograf w Nowej Hucie, któremu można zaufać. Robi świetne odbitki i zdjęcia do dokumentów na miejscu w doświadczonej studyjnej jakości.

labuh

Posty: 7

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, że opiniujecie się te firmy, bo inaczej miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z wywoływania zdjęć. Bardzo zależy mi na jakości, bo to zdjęcia z chrztu.

zdsakk87

Posty: 22

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, dlatego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

jonek91

Posty: 12

 
Jak będę musiał zamówić odbitki w Krakowie, to na pewno sprawdzę wasze propozycje. Na co dzień temat mnie za bardzo nie interesuje, ale po ostatnich wakacjach i wywołanych fotkach będę musiał zmienić usługodawcę ;) cennik ma wygórowany, a jakość wcale nie jest jakaś nadzwyczajna.

TVNbox

Posty: 14